Obserwuj w Google News

"Winnice miłości", odcinek 13 - STRESZCZENIE. Sifis prosi Melinę o wybaczenie [03.02]

1 min. czytania
01.02.2023 16:16
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 13. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 13. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości
fot. Materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 13 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckiego serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 13. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Winnice miłości", odcinek 13: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 13. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Mattheos dostrzega, że Achilleas jest gotowy zrobić wszystko, by podbić serce Meliny. Ta sytuacja rodzi prawdziwy konflikt między braćmi. Może on zagrażać nie tylko ich wspólnym interesom z rodziną Giannakakis, ale również skutkować innymi tragediami. Mimo tej trudnej sytuacji Achilleasa nie rezygnuje ze swoich planów. Jego wybranka traktuje go jednak dość chłodno. Niedługo potem Vasiliki przekazuje kobiecie zaskakujące wieści. Zdradza, że widziała Sifisa w towarzystwie Aggeliki. Wedle relacji oboje mieli przytulać się w samochodzie.

Do Anastasii dociera zaś informacja o powrocie Mattheosa na Kretę. Wściekła, prosi Minasa, by pomógł jej znaleźć jej broń. Diamantis odwiedza przerażoną Konstantinę wcześnie rano w prowadzonej przez nią stołówce. Twierdzi, że zna całą prawdę. Christina szantażem zmusza Nektariosa do podtrzymania romansu. Całkowicie ignoruje odmowę kochankę oraz ciążę Dimitry.

"Winnice miłości", odcinek 13: Gdzie i kiedy oglądać?

13. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć w piątek, 3 lutego 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP