Obserwuj w Google News

Wielki hit HBO powróci z nowymi odcinkami. Nicole Kidman potwierdziła 3. sezon

2 min. czytania
20.11.2023 19:14
Zareaguj Reakcja

Nicole Kidman potwierdziła, że trwają prace nad 3. sezonem serialu HBO "Wielkie kłamstewka". Kiedy zobaczymy nowe odcinki popularnej produkcji?

Wielkie kłamstewka
fot. HBO/materiały prasowe

"Wielkie kłamstewka" to niezwykle popularny serial HBO z gwiazdorską obsadą. Fani od dawna czekali na 3. sezon produkcji. Nicole Kidman postanowiła przerwać milczenie na ten temat.

"Wielkie kłamstewka" sezon 3: Nicole Kidman potwierdziła nowe odcinki

Popularna produkcja to połączenie kryminału, dramatu i czarnej komedii. Historia grupy kobiet wplątanych w nietypowe sytuacje przyciągnęła przed małe ekrany tysiące widzów na całym świecie. Niebawem poznamy ich dalsze losy.

Jak podaje People, 17 listopada na Instagramie Deuxmoi, pojawiło się nagranie z eventu dla fanów, na który była obecna Kidman, wcielająca się w jedną z głównych bohaterek w serialu "Wielkie kłamstewka". Gwiazda, rozmawiając o produkcji HBO, potwierdziła, że nadchodzi jej 3. sezon.

- Kocham "Wielkie kłamstewka", bo pojawiły się w momencie mojego życia, kiedy urodziłam dzieci i myślałam, że przejdę na emeryturę. Ale potem nadarzyła się sytuacja, w której Reese Witherspoon i ja mogłyśmy wyprodukować serial - powiedziała Kidman. - A potem wszyscy go obejrzeliście i odniosłyśmy ogromny sukces. I nadchodzi 3 sezon - tak dla waszej wiadomości - powiedziała tajemniczo gwiazda.

Na razie informacja o 3. sezonie "Wielkich kłamstewek" nie została potwierdzona przez przedstawicieli HBO, ale Kidman  raczej nie miała powodów, żeby wprowadzać fanów w błąd. Stacja świadoma sukcesu dwóch poprzednich sezonów, raczej też nie będzie opierać się, by powołać do życia nowe odcinki serialu. Na razie nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się 3. sezonu "Wielkich kłamstewek".

Redakcja poleca

"Wielkie kłamstewka": o czym jest serial HBO?

Pierwszy sezon zadebiutował w 2017 roku. Scenariusz powstał na podstawie książki Liane Moriarty pod tym samym tytułem. W rolach głównych wystąpiły Kidman, a także Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Laura Dern i Zoë Kravitz. Serial "Wielkie kłamstewka" opowiada o życiu grupy zamożnych matek z Monterey w Kalifornii. Sennym miasteczkiem wstrząsnęło tajemnicze morderstwo, które wyciągnęło na wierzch sekrety na pozór przykładnych mieszkańców miejscowości.

Redakcja poleca

W 2019 roku odbyła się premiera drugiego sezonu serialu, w którym do obsady dołączyła Meryl Streep w roli ekranowej teściowej Kidman. W produkcji wystąpili także między innymi Alexander Skarsgård, Adam Scott, Kathryn Newton, James Tupper i Jeffrey Nordling. Oba sezony są dostępne na platformie HBO Max.

Źródło: Radio ZET/People

Nie przegap
Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max