Obserwuj w Google News

„Viki Gabor: Mój świat”. TVP pokaże serial dokumentalny o młodej piosenkarce

2 min. czytania
17.02.2023 14:18

Viki Gabor zaskoczyła fanów i poinformowała, że już wkrótce będą mogli oni zobaczyć dokument o jej życiu. Młoda piosenkarka kontynuuje współpracę z TVP i zapowiada serial z nią w roli głównej.

viki-gabor-mój-świat-serial-dokumentalny-tvp
fot. East News

Telewizja Polska podczas prezentacji wiosennej ramówki ogłosiła powstanie serialu dokumentalnego o Viki Gabor. Młoda wokalistka dała się poznać szerszej publiczności, zajmując 2. miejsce w drugim sezonie „ The Voice Kids”. Następnie wygrała polskie preselekcje do Eurowizji Junior, a później powtórzyła sukces Roksany Węgiel i wygrała międzynarodowy konkurs. Gabor ma na swoim koncie już dwie płyty - „Getaway (Into My Imagination)” oraz „ID”. Co zobaczymy w dokumencie o życiu gwiazdy młodego pokolenia?

Redakcja poleca

Telewizja Polska zapowiada serial dokumentalny o Viki Gabor

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 zdradziła, że kamery towarzyszą jej w codziennych obowiązkach już od listopada ubiegłego roku. W serialu „Viki Gabor: Mój świat” zobaczymy przygotowania młodej piosenkarki do wydania płyty, ale też zmagania związane z koniecznością podejścia do egzaminu 8-klasisty.

Historia zostanie uzupełniona wspomnieniami z dzieciństwa Viki. Widzowie poznają nieznane dotąd fakty z życia gwiazdy i jej rodziny. O piosenkarce wypowiedzą się też jej bliscy i współpracownicy. Na zakończenie fani zobaczą zapis z ekskluzywnego koncertu artystki. Dziesięcioodcinkową produkcję będzie można obejrzeć na TVP VOD. Premierę zaplanowano już na 17 kwietnia 2023 roku.

Na tym jednak nie koniec, bowiem jak podają Wirtualne Media, „Telewizja Polska planuje realizować dokumenty poświęcone młodym artystom”, a serial o Viki Gabor to jedynie początek tego typu produkcji. Mateusz Matyszkowicz zapowiedział ostatnio, że TVP rozpoczyna walkę o młodego widza. Myślicie, że uda im się w ten sposób zachęcić do korzystania z ich platformy streamingowej?

Oglądaj