Obserwuj w Google News

To koniec Izy w "M jak miłość"? Po rozstaniu z Roznerskim widzowie nie chcą oglądać Kalskiej

2 min. czytania
02.01.2023 16:43
Zareaguj Reakcja

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzyli parę nie tylko na ekranie. Jakiś czas temu postanowili się rozstać, ale ich bohaterowie w "M jak miłość" nadal są razem. Widzowie nie przepadają już za Izą, w która wciela się Kalska.

M jak miłość
fot. Marta Gostkiewicz/TVP/East News

To koniec Izy w "M jak miłość"? Jak podaje portal superseriale.se.pl, Iza i Marcin byli przez lata ulubioną parą widzów, a fakt, że aktorzy spotykali się w życiu prywatnym, tylko potęgował miłe uczucia. Niestety, Roznerski i Kalska postanowili się rozstać, a wraz z tym zniknęła chemia na ekranie. Widzowie nie chcą już oglądać Izy.

Zobacz także: "M jak miłość": jednak bez rozwodu Andrzeja i Magdy. Julia im nie popuści

To koniec Izy w "M jak miłość"? Po rozstaniu z Roznerskim widzowie nie chcą oglądać Kalskiej

Iza i Marcin nie są już ulubioną parą widzów "M jak miłość". To ciekawa zmiana, biorąc uwagę, jak bardzo kibicowano tej dwójce w drodze do szczęścia. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski postanowili się jednak rozstać w życiu prywatnym, co w dużej mierze wpłynęło na ich grę aktorską. 

Redakcja poleca

Jak czytamy na portalu superseriale.se.pl, na oficjalnym profilu na Instagramie "M jak miłość" pojawiło się zdjęcie, na którym można zobaczyć Izę z asystentem Radkiem. Fanom "M jak miłość" nie spodobał się ten wątek, a całą winę zrzucili na Adrianę Kalską.

Powinni dać inną aktorkę, zamiast tej, skoro nie potrafi życia prywatnego oddzielić od zawodowego - można przeczytać w komentarzach.

Widzowie zwrócili też uwagę na to, że wiele się zmieniło w grze aktorskiej Adriany Kalskiej -  Aktorzy albo są profesjonalistami i nie mieszają prywaty do serialu, albo niech w końcu w serialu rozejdą się ich drogi i tyle, ile to można mieszać w jednym wątku, aż nie chce się tego oglądać - podsumowują.

Na ten moment nie jest pewne, jaki los czeka Izę w "M jak miłość".

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "M jak miłość" jest emitowany dwa razy w tygodniu, w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: "Zranione ptaki" znikną z anteny. TVP podaje szczegóły, jaki tytuł zastąpi turecki serial

RadioZET.pl/superseriale.se.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +