Obserwuj w Google News

"The Chosen", odcinek 13 - STRESZCZENIE. Jan Chrzciciel przekazuje złe wieści

1 min. czytania
16.01.2023 13:19

"The Chosen" to znany i lubiany serial, emitowany na TVP1. Jest to amerykański serial historyczny, opowiadający o losach Jezusa Chrystusa oraz jego otoczenia od narodzin do śmierci i zmartwychwstania. Co wydarzy się w 13. odcinku serialu?

The Chosen
fot. Materiały prasowe angel.com

"The Chosen" to serial emitowany na TVP1 oraz dostępny z darmo w internecie. Jest to amerykański serial historyczny, ukazujący losy Jezusa Chrystusa - wybrańca Boga. Fabuła produkcji została oparta na przekazach z Nowego Testamentu, ale twórcy poszerzyli ją, rozwijając pewne wątki poboczne i skupiając się na towarzyszach i najbliższych Jezusa. Co wydarzy się w serialu "The Chosen"?

Redakcja poleca

"The Chosen", odc. 13 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "The Chosen"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 13. odcinek serialu "The Chosen" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"The Chosen", odcinek 13 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Angel.com streszczenie 13. odcinka serialu "The Chosen" prezentuje się następująco:

Jezus jest ścigany. Tymczasem Jan Chrzciciel odwiedza go i opowiada o niebezpiecznej misji. Z kolei w obozie Maria Magdalena jest przerażona spotkaniem z tajemniczym i niebezpiecznym nieznajomym.

"The Chosen" – gdzie i kiedy oglądać?

13. odcinek serialu "The Chosen" na razie nie zostanie wyemitowany na antenie stacji TVP1. Można go za to oglądać na platformie streamingowej angel.com z polskimi napisami.

Źródło: Radiozet.pl/Angel.com

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP