Obserwuj w Google News

"The Chosen" - odcinek 11 - STRESZCZENIE. Jezus uzdrawia tłumy

1 min. czytania
12.01.2023 14:51
Zareaguj Reakcja

"The Chosen" to znany i lubiany serial, emitowany na TVP1. Jest to amerykański serial historyczny, opowiadający o losach Jezusa Chrystusa oraz jego otoczenia od narodzin do śmierci i zmartwychwstania. Co wydarzy się w 11. odcinku serialu?

The Chosen - kadr z serialu
fot. materiały prasowe angel.com

"The Chosen" to serial emitowany na TVP1 oraz dostępny z darmo w internecie. Jest to amerykański serial historyczny, ukazujący losy Jezusa Chrystusa - wybrańca Boga. Fabuła produkcji została oparta na przekazach z Nowego Testamentu, ale twórcy poszerzyli ją, rozwijając pewne wątki poboczne i skupiając się na towarzyszach i najbliższych Jezusa. Co wydarzy się w serialu "The Chosen"?

"The Chosen", odc. 11 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "The Chosen"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu "The Chosen" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

"The Chosen", odcinek 11 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Angel.com streszczenie 11. odcinka serialu "The Chosen" prezentuje się następująco:

Uczniowie pomagają Jezusowi uporać się z wielkim tłumem, który zgłasza się do niego po uzdrowienie. Przy ognisku, podczas obiadu, grupa starała się lepiej poznać. Wybuchają jednak napięcia.

"The Chosen" – gdzie i kiedy oglądać?

11. odcinek serialu "The Chosen" na razie nie zostanie wyemitowany na antenie stacji TVP1. Można go za to oglądać na platformie streamingowej angel.com z polskimi napisami.

Czytaj także:  „Jednym głosem“: recenzja i materiał z planu głośnego filmu o sprawie Harveya Weinsteina [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Angel.com

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.