Obserwuj w Google News

"Świat według Bundych" wraca po 25 latach. Zobaczymy znane gwiazdy?

2 min. czytania
07.04.2023 12:27
Zareaguj Reakcja

Po raz kolejny pojawiły się informacje o powrocie na ekrany "Świata według Bundych". Fanów z pewnością ucieszy fakt, że do produkcji mają zostać zaangażowanie gwiazdy oryginału. Pojawiły się kolejne szczegóły dotyczące nowych przygód szalonej rodzinki. 

Świat według Bundych
fot. screen: Instagram @landofthe80s

" Świat według Bundych" to wielki telewizyjny hit, produkcja dla wielu osób kultowa. Amerykański serial opowiadający o losach wiecznie niezadowolonego sprzedawcy obuwia i jego dysfunkcyjnej rodziny podbił serca widzów między innymi w Polsce. W naszym kraju perypetie Bundych mogliśmy oglądać w Polsacie. Nie jest tajemnicą, że to format był inspiracją dla twórców "Świata według Kiepskich". Kiedy w mediach pojawiły się informacje o planowanym wznowieniu serialu, wielbiciele nie kryli swojego zachwytu. W zagranicznych mediach pojawiły się informacje dotyczące powrotu szalonej rodzinki na ekrany.

"Świat według Bundych" powraca? Serial zniknął z ekranów 25 lat temu

Przypomnijmy, że już kilka razy próbowano wskrzesić "Świat według Bundych", jednak za każdym razem kończyło się jedynie na zapowiedziach. Tym razem ma być inaczej, o czym poinformował niemiecki portal telewizyjny Serienjunkies.de. Co ciekawe, ulubieni bohaterowie mają do nas powrócić w wersji animowanej.

- W planach jest animowane wersja "Świata według Bundych". Dobrze znani aktorzy mają zostać ponownie zaangażowani w produkcję. To nie pierwsza taka próba powrotu. Po raz kolejny nadszedł czas na odrodzenie kultowego sitcomu. Plotki i doniesienia na ten temat pojawiają się co roku. W 2014 powstawał spin-off z granym przez Davida Faustino Budem Bundym. Tam potomstwo miało powrócić do domu rodziców, którzy wygrali na loterii i przeprowadzili się do Las Vegas. Jednak tamten projekt nie posunął się zbyt daleko - czytamy.

Redakcja poleca

"Świat według Bundych" wraca na ekrany. Usłyszymy największe gwiazdy oryginału?

Jak informuje "Deadline", w animowanej wersji "Świata według Bundych" ponownie pojawią się największe gwiazdy pierwowzoru. Peggy Bundy ponownie ma przemówić głosem Katey Sagal, usłyszeć mamy także Davida Faustino w roli Buda, Eda O'Neila jako Ala, a nawet Christinę Applegate jako nierozgarniętą Kelly. Obecność tej ostatniej nie była pewna ze względu na ciężką chorobę aktorki, która zmusiła ją do porzucenia aktorstwa. 

Oczywiście w nowych "Bundych" ma nie zabraknąć kultowej piosenki "Love and Marriage" Franka Sinatry. Za scenariusz ma odpowiadać Alex Carter, twórca kontrowersyjnego hitu "Family Guy".