Obserwuj w Google News

Widzowie „Stulecia Winnych” są wściekli po tej decyzji. „TVP zakpiło z ludzi”

2 min. czytania
04.07.2023 15:34
Zareaguj Reakcja

Fani „Stulecia Winnych” nie mają powodów do radości. Telewizja Polska podejmuje decyzje, które nie podobają się widzom. Co stanie się z popularnym serialem TVP?

stulecie-winnych-widzowie-są-wściekli-po-tej-decyzji-tvp-zakpiło-z-ludzi
fot. Instagram (@stuleciewinnychtvp)

Stulecie Winnych” jest jednym z ulubionych seriali Polaków. Produkcja TVP gromadziła przed telewizorami miliony widzów. Saga rodu Winnych była także bardzo popularna w internecie i należała do prawdziwych hitów TVP VOD. Serial doczekał się aż czterech sezonów, a widzowie wciąż czekają na dalszą historię rodziny. Telewizja Polska co prawda podjęła decyzję o nakręceniu kolejnych odcinków, jednak prace nad 5. sezonem się przedłużają. Niestety to niejedyny powód rozczarowania u widzów.

Widzowie „Stulecia Winnych” krytykują TVP. „Zależy, co prezes rozkaże”

W 5. sezonie fani serialu podobno nie zobaczą kontynuacji przygód ulubionych bohaterów. Zamiast tego cofną się w czasie do samych początków losów Winnych. TVP ponoć zdecydowało się na adaptację książki Ałbeny Grabowskiej „Stulecie Winnych. Początek”, w której akcja rozrywa się w 1874 roku za czasów młodości Broni i Antoniego.

W oczekiwaniu na nowe odcinki Telewizja Polska przygotowała dla widzów niespodziankę i zapowiedziała emisję „Stulecia Winnych” od początku kilka razy w tygodniu. Radość fanów serialu szybko ustąpiła miejsca wściekłości. Wszystko przez niekonsekwencje władz TVP i ciągłe przekładanie pory emisji serialu.

Redakcja poleca

- Człowiek cieszy się jak dzieciak na spotkanie z Winnymi, wieczór zarezerwowany na serial, żeby w ciszy i w spokoju go obejrzeć i co? Nawet małego info nie ma o zmianie ramówki - grzmiał jeden z widzów na Facebooku. - Miało być „Stulecie Winnych”! Bez przesady z tym „Resetem”! - krytykował inny.

- Ta telewizja zawsze robiła, co chciała z serialami! Raz we wtorek, raz w czwartek, o różnych godzinach, albo wcale. Zależy, co prezes rozkaże - komentowali wzburzeni internauci. - Znów TVP zakpiło z ludzi - podsumowali rozgoryczeni telewidzowie.

Redakcja poleca

Na oficjalnych profilach na Facebooku i Instagramie „Stulecia Winnych” znalazły się różne grafiki prezentujące liczne zmiany w emisji serialu. W ramówce TVP rzeczywiście panuje niemałe zamieszanie. Nic więc dziwnego, że widzowie postanowili wyrazić swoje niezadowolenie w sieci.

Rafał i Marcin Mroczek
16 Zobacz galerię
fot. Instagram @rafalmroczek