Obserwuj w Google News

"Stranger Things": co spotka Hoppera w 5. sezonie? Aktor liczy na szczęśliwe zakończenie

2 min. czytania
14.11.2022 15:18
Zareaguj Reakcja

Premiera ostatniego sezonu "Stranger Things" zbliża się wielkimi krokami. Jednocześnie rośnie nadzieja fanów na to, że ich ulubieni bohaterowie doczekają happy endu. Podziela ją David Harbour.

"Stranger Things": co spotka Hoppera w 5. sezonie? Aktor liczy na szczęśliwe zakończenie
fot. Netflix / Avalon/Photoshot/East News

"Stranger Things" nie bez przyczyny jest jednym z najchętniej oglądanych seriali Netflixa. Braciom Duffer udało się stworzyć show, w którym dziecięca niewinność miesza się z brudną, brutalną rzeczywistością. Paczka kumpli staje przed karkołomnym wyzwaniem - musi powstrzymać zbliżającą się zagładę świata. Tym samym dzieciaki zostają wciągnięte w wir wydarzeń, na które nie są gotowe.

Ten serial to nostalgiczna jazda bez trzymanki. Hołd złożony skrzącej się na neonowo, lecz tajemniczej Ameryce lat 80.

Zobacz także: "Stranger Things": Netflix stworzy osobny serial o jednej z postaci?

"Stranger Things" sezon 5. Jakiego zakończenia chce David Harbour?

4 sezony to wystarczająco wiele, by aktorzy mogli przywiązać się do postaci, które grają. David Harbour, serialowy Hopper, wydaje się szczególnie zaangażowany w losy swojego bohatera. Przy okazji promocji filmu "Violent Night" aktor udzielił wywiadu portalowi Total Film, w którym nie uniknął pytań o flagową produkcję Netflixa.

Wierzę w fundamentalną moralność w opowiadaniu historii i w to, że postacie powinny dostawać, na co zasługują. To jest bardziej złożone niż tylko uśmiechy. Ale z pewnością uważam, że Hopper jest kimś, kto wiele przeszedł. Myślę, że zasługuje na spokój, więc chciałbym, aby mu się to udało – przyznał.

Redakcja poleca

"Stranger Things" sezon 5. Kiedy premiera?

Wszystko wskazuje na to, że na premierę 5. sezonu "Stranger Things" przyjdzie nam jeszcze poczekać. W jednym z wywiadów udzielonych GQ David Harbour zasugerował, że fani będą musieli poczekać aż do 2024 roku. To daje im wystarczająco dużo czasu, by jeszcze raz obejrzeć przygody Jedenastki i jej przyjaciół.

Serial "Stranger Things" dostępny jest na platformie streamingowej Netflix.

Źródła: RadioZET.pl, Serialowa.pl, GQ, Total Film