Obserwuj w Google News

Gwiazda "Terminatora" w obsadzie "Stranger Things". Linda Hamilton zagra w hicie Netfliksa

2 min. czytania
18.06.2023 14:10
Zareaguj Reakcja

W 5. sezonie „Stranger Things” zobaczymy Lindę Hamilton. Gwiazda „Terminatora” dołączyła do obsady hitu Netfliksa. Jej udział w nagraniach ogłoszono na wydarzeniu, które odbyło się w sobotę, 17 czerwca, w São Paulo.

"Stranger Things" 5. sezon. Netflix przedstawił nową gwiazdę. Linda Hamilton dołączyła do obsady
fot. Rodrigo Reyes Marin/ZUMA Wire / SplashNews.com/East News

„Stranger Things” to jedna z flagowych produkcji streamingowego giganta. Forbes podaje, że w ciągu 28 dni od premiery czwarty sezon serialu został obejrzany w liczbie 1,35 miliarda godzin, dzięki czemu stał się najchętniej oglądaną produkcją anglojęzyczną na platformie Netflix.

Fani z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych informacji dotyczących kolejnego, ostatniego już sezonu „Stranger Things”. Niedawno dowiedzieli się, że w następnej części produkcji pojawi się nowa bohaterka.

„Stranger Things” sezon 5. Linda Hamilton dołączyła do obsady serialu Netfliksa

Jedną z gwiazd, które zobaczymy w nowym sezonie „Stranger Things”, jest Linda Hamilton. Jej udział w nagraniach został ogłoszony podczas wydarzenia, które miało miejsce w połowie czerwca w São Paulo — informuje Deadline.com. Chociaż jest to ważna wiadomość, twórcy – jak zwykle – ostrożnie podchodzą do ujawniania swoich planów dotyczących nadchodzącej części serialu. Nie zdradzono, jaką rolę aktorka odegra w 5. sezonie.

Redakcja poleca

Kim jest Linda Hamilton, która zagra w 5. sezonie „Stranger Things”?

Linda Hamilton zdobyła rozpoznawalność dzięki roli Sary Connor w filmach z serii „Terminator”. Na ekranach zadebiutowała pod koniec lat 70., odgrywając niewielkie role na srebrnym ekranie. W 1980 roku zagrała Lisę Rogers w „Secrets of Midland Heights”. Dwa lata później wystąpiła w „Tag: The Assassination Game”, a w roku 1984 po raz pierwszy pojawiła się na ekranach w roli matki Johna Connora w „Terminatorze”. Widzieliśmy ją także w „Dzieciach kukurydzy”, „Pięknej i Bestii” oraz w „Resident Alien”.

Sobowtóry w show-biznesie. Lista gwiazd, które wyglądają tak samo.
7 Zobacz galerię
fot. GABE GINSBERG/Getty AFP/East News, Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/sobowtory-w-show-biznesie-lista-gwiazd-ktore-wygladaja-tak-samo

Źródła: RadioZET.pl/Deadline.com/Forbes.com/Imdb.com