Obserwuj w Google News

Aktor przeszedł 12 operacji plastycznych. Nie żyje

1 min. czytania
24.04.2023 22:25
Zareaguj Reakcja

Saint Von Colucci nie żyje. Kanadyjski aktor zmarł po przejściu 12 operacji plastycznych, dzięki którym miał upodobnić się do gwiazdora k-popu, Jimina. Jego zgon miał być spowodowany komplikacjami po zabiegach.

Saint Von Colucci nie żyje. Wcześniej przeszedł serię operacji plastycznych
fot. Twitter: @ClickySound

Zmarł kanadyjski aktor Saint Von Colucci. Powodem jego zgonu były komplikacje po tuzinie operacji plastycznych, które przeszedł.

– To bardzo tragiczne i bardzo niefortunne – skomentował w rozmowie z Daily Mail reprezentujący aktora Eric Blake.

Redakcja poleca

Saint Von Colucci przeszedł 12 operacji plastycznych

Blake zdradził, że w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy Saint przeszedł serię operacji plastycznych, które miały upodobnić go do gwiazdy k-popu, Jimina z zespołu BTS. Między innymi wszczepił sobie implanty, które zmieniły kształt jego żuchwy, wymodelował sobie oczy oraz zmniejszył usta.

Po operacji polegającej na umiejscowieniu pod jego skórą implantów Saint Von Colucci walczył z infekcją, która okazała się na tyle dotkliwa, że musiał być hospitalizowany. Lekarze próbowali ratować mu życie przy pomocy intubacji. Bezskutecznie. Saint zmarł kilka godzin po tym, jak usunięto z jego twarzy zainfekowane wszczepy.

Zdaniem Blake’a Saint Von Colucci wiedział, z jakim ryzykiem wiązała się operacja, której się poddał. Zdecydował się na nią, ponieważ brakowało mu pewności siebie. Zmiana wyglądu umożliwiła mu także zagranie Jimina w produkcji „Pretty Lies”, która ma ukazać się w październiku.

Von Colucci zmarł w szpitalu w Korei Południowej. Miał 22 lata.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/DailyMail.co.uk/TMZ.com