Obserwuj w Google News

Bracia z „Rodzinki.pl” znowu razem. Tak wyglądają po latach. Ale wyrośli

2 min. czytania
20.04.2023 09:59
Zareaguj Reakcja

Aktorzy z „Rodzinki.pl” spotkali się po latach, by zobaczyć występ ich starszego kolegi z planu, Tomasza Karolaka. Panowie spędzili wieczór w męskim gronie, relacjonując występ serialowego ojca, który postanowił spróbować swoich sił jako stand-uper. Bardzo się zmienili?

rodzinka-pl-bracia-z-serialu-tvp-znowu-razem-tak-wyglądają-po-latach-ale-wyrośli
fot. Agnieszka K. Jurek/East News, TRICOLORS/East News

Rodzinka.pl” była jednym z największych hitów Telewizji Polskiej. Fani do tej pory zastanawiają się, czy produkcja jeszcze kiedyś powróci na ekrany. O szansach na powstanie nowych odcinków uwielbianego przez widzów serialu jakiś czas temu wypowiedział się Tomasz Karolak. Ostatnio aktor zaczął występować jako stand-uper, a na jeden ze swoich występów zaprosił serialowych synów z „Rodzinki.pl”. Ekipa z produkcji TVP spotkała się po latach, by wspierać starszego kolegę.

Redakcja poleca

Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski na „męskim wieczorze” z Tomaszem Karolakiem

Choć trudno w to uwierzyć, najmłodszy z grona aktorów „Rodzinki.pl”, Mateusz Pawłowski skończył już 18 lat i zdał egzamin na prawo jazdy. Z kolei Adam Zdrójkowski udzielił niedawno wywiadu, w którym przyznał, że praca na planie „Rodzinki.pl” była ogromną przyjemnością. Aktor traktował ekipę jak prawdziwych przyjaciół i drugą rodzinę. Zdradził też, ile zarabiał, pracując przy serialu TVP.

Jako pierwszy relacją ze spotkania z „braćmi” z „Rodzinki.pl” pochwalił się jednak najstarszy „syn” Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka, czyli Maciej Musiał. Panowie spędzili miły wieczór na „wydarzeniu kulturalno-kulinarnym”. Na pierwszej udostępnionej w sieci fotografii oczekują na zamówione jedzenie. Później aktorzy relacjonowali występ Tomasza Karolaka, by ostatecznie zapozować do zdjęcia z serialowym ojcem.

- Spotkanie… Energia ciągle jest!!! Super, że byliście na „Ojcu” - napisał na Instagramie zadowolony z obecności „synów” Karolak.

rodzinka-pl-musiał-zdrójkowski-pawłowski1
fot. Instagram (maciejmusial_official)
rodzinka-pl-musiał-zdrójkowski-pawłowski-karolak1
fot. Instagram (@adam_zdrojkowski)

Zobacz także: Mateusz Pawłowski przez „Rodzinkę.pl” stracił dzieciństwo? Szczere wyznanie aktora

Fani serialu z pewnością ucieszyli się, widząc ulubionych aktorów znowu razem. Wydaje się, że opowieści o przyjaźniach zawartych na planie „Rodzinki.pl” to sama prawda, a aktorzy mimo upływu lat świetnie czują się w swoim towarzystwie.

rodzinka-pl-musiał-zdrójkowski-pawłowski2
fot. Instagram (@adam_zdrojkowski)
rodzinka-pl-musiał-zdrójkowski-pawłowski-karolak2
fot. Instagram (@tomasz_karolak_insta)
musiał-zdrójkowski-pawłowski
fot. VIPHOTO/East News
musiał-zdrójkowski-pawłowski-karolak
fot. VIPHOTO/East News