Obserwuj w Google News

Robert Makłowicz zastąpi Henry’ego Cavilla w 4. sezonie „Wiedźmina“? Tego domagają się fani

2 min. czytania
22.11.2022 15:41
Zareaguj Reakcja

Henry Cavill nie wróci do roli Geralta z Rivii w netflixowej adaptacji prozy Andrzeja Sapkowskiego. Liam Hemsworth został ogłoszony jako następca brytyjskiego aktora. Fani jednak domagają się innego kandydata. Powstała petycja, lobbująca udział Roberta Makłowicza w serialu. Gdzie można ją podpisać?

Robert Makłowicz zastąpi Henry’ego Cavilla w 4. sezonie „Wiedźmina“? Tego domagają się fani
fot. Grzegorz Bukala/REPORTER/East News i materiały prasowe Netflix

Wiedźmina” czekają ogromne zmiany. Niedawno informowaliśmy, że szefostwo platformy streamingowej Netflix zdecydowało, że Henry Cavill nie powróci do roli Geralta z Rivii w hitowym serialu. Wraz z ogłoszeniem 4. sezonu podano wiadomość, że to australijski aktor Liam Hemsworth zastąpi Brytyjczyka w roli słynnego wiedźmina. Ta informacja wzburzyła fanów. Jak grzyby po deszczu powstają kolejne internetowe petycje, mające na celu zmianę decyzji platformy. Jedna z nich w szczególności przykuwa uwagę.

Redakcja poleca

Robert Makłowicz zamiast Henry’ego Cavilla 

Jak informują dziennikarze serwisu Rozrywka.blog, w polskim internecie powstała specjalna petycja, mająca na celu przekonanie włodarzy Netflixa do zatrudnienia polskiego kucharza i YouTubera, Roberta Makłowicza, jako następcę Henry’ego Cavilla. Na razie zebrano ok. 800 podpisów pod pomysłem, ale liczba ta stale rośnie. Co dokładnie napisano w petycji?

– Liam Sriam! Tylko Robert Makłowicz jest w stanie w godny sposób przejąć rolę Geralta z Rivii po Henrym Cavillu! Nie spoczniemy póki Netflix nie wysłucha naszej prośby i nie zmieni swojej decyzji dotyczącej obsadzenia tej roli. Jesteśmy w stanie bojkotować Netflixa i przerzucić się na Polsat Box (tak! jesteśmy tak bardzo zdeterminowani!). Podpisz petycję jeżeli też jesteś fanem przygód najwspanialszego bohatera zrodzonego w XX wieku (czyli Pana Roberta) i popularnego Wieśka - czytamy na stronie PetycjeOnline.com.

Warto zaznaczyć, że inicjatorami projektu są członkowie warszawskiego Klubu Komediowego. Pomysł jest więc rodzajem żartu i zgrywy grupy. Warto jednak zwrócić uwagę na jedną rzecz. Wybór Roberta Makłowicza pokazuje, jak bardzo popularny jest to obecnie człowiek. Wskazuje także na kolejną polską gwiazdę, która najprawdopodobniej zostanie zatrudniona do reklamy serialu.

Znając dział medialny Netflixa, Robert Makłowicz pojawi się więc w najnowszych zapowiedziach serialu „Wiedźmin”. Serwis VOD lubi robić tego rodzaju niespodzianki polskim widzom. Swego czasu gościnnym występem w reklamach produkcji platformy zasłynęły: Magda Gessler, Beata Kozidrak, Monika Brodka, Dawid Podsiadło, a ostatnio także Magda Mołek. Zatrudnienie Roberta Makłowicza, za wolą i przyklaskiem fanów, byłoby więc naturalnym następnym krokiem.

Redakcja poleca

Czytaj także:  "The Crown": serialowa Rodzina Królewska w rozmowie z RadioZET.pl

RadioZET.pl/Spider’s Web/PetycjeOnline

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo