Obserwuj w Google News

Robert Gonera wraca do „M jak miłość”? Były mąż zmąci spokój Marty [FOTO]

2 min. czytania
08.07.2023 17:35
Zareaguj Reakcja

„M jak miłość” ponownie może zaskoczyć widzów. Scenarzyści prawdopodobnie szykują powrót bohatera po latach. W sieci znalazło się zdjęcie z planu, na którym widać Roberta Gonerę. Aktor wcielał się w pierwszego męża Marty Mostowiak.

robert-gonera-wraca-do-m-jak-miłość-były-mąż-zmąci-spokój-marty-foto
fot. Paweł Wodzyński/East News

Scenarzyści „ M jak miłość” dwoją się i troją, by zapewnić widzom, jak najwięcej emocji. Niedawno w sieci pojawiły się zaskakujące doniesienia o wątku braci Zduńskich ( Marcin Mroczek i Rafał Mroczek). Okazuje się, że bliźniacy mogą mieć trzeciego brata. Fanów serialu TVP w osłupienie wprawiły także plotki o odejściu z „Emki” Krystiana Wieczorka wcielającego się w Andrzeja Budzyńskiego. Dużo dzieje się także u serialowej Marty ( Dominika Ostałowska). Jeszcze niedawno spekulowano, że prawniczka rozpocznie romans z wrogiem rodziny, a teraz na jej drodze ma stanąć były mąż. Czy Robert Gonera wróci do „M jak miłość”?

„M jak miłość”. Robert Gonera powróci do serialu TVP? „Ponownie na planie”

Robert Gonera w „M jak miłość” wcielał się w postać Jacka Mileckiego. Pierwszy mąż Marty przez jakiś czas starał się zastąpić Łukaszowi Wojciechowskiemu ojca. Niestety ukochany prawniczki popadł w problemy z hazardem, a w końcu zdradził małżonkę. Córka Lucjana i Barbary nigdy mu tego nie wybaczyła.

Redakcja poleca

Na domiar złego Jacek na odchodne oszukał klientów swojej firmy i uciekł z pieniędzmi. Później żądni zemsty gangsterzy uprzykrzali życie Marcie. Plotki o powrocie tego wątku na ekrany z pewnością wywołają ogromne emocje u widzów. Informacja o możliwym ponownym angażu Roberta Gonery w „Emce” wypłynęła za sprawą Rafała Mroczka.

- Z Robertem poznaliśmy się lata temu, przy nagraniu pierwszych odcinków serialu. Miło było spotkać się na planie ponownie - napisał aktor na Instagramie i udostępnił zdjęcie z planu zdjęciowego. Oznaczył też na fotografii oficjalny profil serialu „M jak miłość”.

robert-gonera-wraca-do-m-jak-milosc
fot. Instagram (@rafalmroczek)

Czy to wystarczający dowód na powrót Gonery do „Emki”? Przekonamy się niebawem. W przeszłości artysta wyraził jednak chęć ponownego wcielenia się w Mileckiego. - Dominikę uwielbiam. To znakomita aktorka i kochana osoba. Dla niej chętnie bym wrócił. To by było dziwne, ale z drugiej strony ciekawe do zagrania - powiedział w rozmowie z „Show”.

Redakcja poleca
Rafał i Marcin Mroczek
16 Zobacz galerię
fot. Instagram @rafalmroczek