Obserwuj w Google News

„Ranczo” znowu w TVP. Ulubiony serial Polaków wrócił na antenę

1 min. czytania
29.05.2023 22:35
Zareaguj Reakcja

Legendarny serial, który podbił serca Polaków, ponownie pojawił się w ramówce TVP. „Ranczo” powróciło! Podpowiadamy gdzie i kiedy oglądać archiwalne odcinki.

„Ranczo” znowu w TVP. Ulubiony serial Polaków wrócił na antenę
fot. Facebook: Bądźmy Razem.TVP

„Ranczo” to polska serialowa komedia obyczajowa, która gościła na antenie Telewizji Polskiej w latach 2006-2009 oraz 2011-2016. Opowiada o perypetiach mieszkańców miejscowości Wilkowyje, które do dziś wywołują uśmiech na twarzach widzów. Fani produkcji przez lata z wielkim zaangażowaniem śledzili losy Lucy Wilskiej ( Ilona Ostrowska), Pawła i Piotra Koziołów ( Cezary Żak), Kusego ( Paweł Królikowski) i uwielbianej przez wszystkich Michałowej (Marta Lipińska).

Produkcja przez naprawdę długi czas cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i do dziś pozostaje jednym z największych hitów TVP. Świadczyć o tym może fakt, że początkowo planowano zakończyć serię na czterech sezonach, a finalnie wyprodukowano ich aż dziesięć.

Dla tych, którzy marzyli, by ponownie obejrzeć ukochane „Ranczo”, decydenci TVP przygotowali niespodziankę.

Zobacz także: Ranczo: będzie kontynuacja serialu? Michałowa ostro protestuje

„Ranczo” wróciło do TVP1. O której godzinie oglądać odcinki?

Telewizja Polska zdecydowała się na reemisję serialu. Oznacza to, że na antenie TVP 1 będzie można obejrzeć stare odcinki produkcji. Na facebookowym profilu TVP opublikowano grafikę, z której wynika, że archiwalne odcinki „Rancza” będą puszczane od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.

Zobacz także: Franciszek Pieczka wraca na ekrany. Zmarły aktor pojawi się w nowym filmie

wszystkie-afery-antka-królikowskiego
7 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News

Źródła: RadioZET.pl