Obserwuj w Google News

Mroczki mają trzeciego brata? Zwrot akcji w „M jak miłość”

2 min. czytania
05.07.2023 11:26
Zareaguj Reakcja

Sensacja w życiu braci Mroczek, ale też chaos w głowach widzów „M jak miłość”. Marcin Mroczek potwierdził, że nie jest ich dwóch, ale… trzech! Wszystko pokazał na zdjęciu i tym samym nieco zdradził, co szykuje TVP.

Rafał i Marcin Mroczek mają trzeciego brata?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek wcielają się w rolę braci Piotra i Pawła w serialu „M jak miłość”. Są kompletnie nie do odróżnienia, chociaż to może się nieco zmienić, ponieważ Rafał zdecydował się na operację i poddał się zabiegowi blefaroplastyki. Jak się okazuje, jest i trzeci brat, ale jego z łatwością można odróżnić od bliźniaków. My z tego wszystkiego mamy już mroczki przed oczami.

Zobacz także:  Bracia Mroczek zamienili się rolami w „M jak miłość”. „Nie całuj mi żony”

M jak miłość: bracia Mroczek zapozowali z trzecim bratem

Marcin Mroczek pochwalił się na Instagramie nowym członkiem rodziny. Jednak nie swojej, w realnym życiu, a członkiem rodziny Zduńskich. Nadal jesteśmy w szoku, ale jak sam napisał:

- Trzeci brat wpadł w odwiedziny. #nowywątek – czytamy na zdjęciu na Instastory.

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek mają trzeciego brata w "M jak miłość"
fot. screen Instagram mroczek_marcin

Do obsady „M jak miłość” dołączył Łukasz Garlicki, znany z takich produkcji jak „Wielka woda”, „Brzydula”, „Echo serca”, „Ojciec Mateusz”, „Barwy szczęścia” czy „Plebania”. Widać, że dobrze czuje się na planie, ale czy w serialu dogada się z braćmi Zduńskimi? Jaki pomysł mają producenci „M jak miłość”?

Media spekulują, że w serialu szykuje się potężny zwrot akcji, który sprawi, że nie pozbieramy się z podłogi. Jeśli to tylko udany żart w wykonaniu Marcina Mroczka to szkoda, ale jeśli nie, to może okazać się, że Zduńscy mogą mieć przyrodniego lub rodzonego brata.

Redakcja poleca

Czyim synem w serialu okaże się Łukasz Garlicki? Czyżby na świat przyszły trojaczki, a jeden z nich został zwyczajnie oddany? A może nowa postać okaże się nieślubnym synem zmarłego Krzysztofa Zduńskiego? Bohater „M jak miłość” nie należał do najwierniejszych, więc być może po latach do Grabiny wróci zagubiony „trzeci brat”…

Na razie wszyscy milczą co do roli Łukasza Garlickiego w „M jak miłość”. Wiadomo, że trwają zdjęcia do nowych odcinków, a wiele wyjaśni się dopiero za kilka miesięcy. Czekamy z niecierpliwością.

Sobowtóry w show-biznesie. Lista gwiazd, które wyglądają tak samo.
7 Zobacz galerię
fot. GABE GINSBERG/Getty AFP/East News, Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/sobowtory-w-show-biznesie-lista-gwiazd-ktore-wygladaja-tak-samo