Obserwuj w Google News

"Przysięga" znika z anteny TVP. Jaki serial zastąpi turecką telenowelę?

2 min. czytania
24.03.2023 13:09
Zareaguj Reakcja

"Przysięga" - popularny turecki serial emitowany na TVP, niebawem doczeka się ostatniego odcinka. Kiedy data premiery emisji finału? Jaki tytuł trafi do ramówki zamiast "Przysięgi"?

Przysięga - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Przysięga", to popularny turecki serial emitowany na antenie TVP. Widzowie są świadomi, że niebawem obejrzą ostatni odcinek produkcji. Telewizja Polska planuje zastąpić "Przysięgę" kolejnym hitem z Turcji.

"Przysięga": koniec serialu na TVP. Jaki tytuł go zastąpi?

Serial "Przysięga" jest emitowany na antenie TVP1 od 2019 roku. Od tego czasu doczekał się ponad 800 odcinków. Nic nie może jednak wiecznie trwać i niebawem zobaczymy finał przygód pięknej Gulperi. Do finału serialu zostało już tylko kilka epizodów. TVP ma jednak zastępcę "Przysięgi". Mowa o innym tureckim serialu - "Dziedzictwo". Co ciekawe w nadchodzącej produkcji pojawi się dobrze znana twarz, bowiem w obsadzie znalazła się Sıla Türkoğlu, która w "Przysiędze" wcieliła się w Sunę.

Zobacz także:   Wraca serial "Matki, żony i kochanki"? Małgorzata Potocka ujawnia: "Są scenariusze"  

"Dziedzictwo": o czym jest nowy serial, który zastąpi "Przysięgę"?

Serial "Dziedzictwo" w oryginalne znany jako "Emanet", opowiada o Seher (Türkoğlu) i jej siostrze Kevser. Dziewczyny pochodzą z biednej rodziny. Starsza  zrywa kontakt z siostrą i ojcem, po czym wbrew jego woli bierze ślub z bogatym mężczyzną, któremu rodzi syna imieniem Yusuf. W rezydencji odkrywa jednak, że nie jest szczęśliwa w nowym życiu. Traci męża i zaczyna ciężko chorować, co przeszkadza jej w opiece nad 5-latkiem. Chłopca wychowuje jego bezwzględny stryj Yaman. W końcu Kevser ulega poważnemu wypadkowi. Tuż przed śmiercią prosi siostrę, by zabrała dziecko z rezydencji i wychowała je. Dziewczyna udaje się do rezydencji i zakochuje się w Yamanie.

Produkcja cieszyła się ogromną popularnością nie tylko w kraju, z którego pochodzi, ale również na innych rynkach. Tytuł doczekał się 3 sezonów. Obecnie jego produkcja jeszcze się nie zakończyła, więc nie wiadomo, ile finalnie będzie miał odcinków. W rolach głównych wystąpili:

  • Halil İbrahim Ceyhan
  • Sıla Türkoğlu
  • Melih Özkaya
  • Tolga Pancaroğlu
  • Berat Rüzgar Özkan
  • Gülay Özdem
  • Gülderen Güler

 Czy "Dziedzictwo" będzie takim samym hitem jak "Przysięga"?

Redakcja poleca

"Przysięga”, finałowy odcinek: Gdzie i kiedy oglądać?

Jak podaje Telemagazyn, ostatni odcinek serialu "Przysięga" będzie można obejrzeć w środę 29 marca 2023 roku o godzinie 16.05 na kanale TVP1. "Dziedzictwo" będzie emitowane od poniedziałku do piątku. Premiera już w czwartek 30 marca 2023 roku.

RadioZET.pl/expressbydgoski.pl/Telemagazyn