Obserwuj w Google News

Powrót ważnej postaci do serialu "Przyjaciółki". Wynagrodzi widzom śmierć Zuzy?

2 min. czytania
20.09.2023 11:16
Zareaguj Reakcja

Śmierć Zuzy (Anita Sokołowksa), wstrząsnęła widzami "Przyjaciółek". Twórcy serialu planują jednak powrót ważnej postaci, która ma wypełnić lukę po bohaterce.

Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska - Przyjaciółki - kadr z serialu Polsatu
fot. Polsat/materiały prasowe

Czy w nowych odcinkach "Przyjaciółek" powróci dawno niewdziana postać? Nieoficjalne źródła podają, że ma ona wynagrodzić widzom śmierć jednej z głównych bohaterek.

"Przyjaciółki": Dorota ponownie w serialu Polsatu?

Hitowy serial stacji Polsat jest emitowany już ponad 10 lat i doczekał się 22 sezonów. Na przestrzeni tych lat w życiu tytułowych bohaterek wydarzyło się bardzo wiele. Pojawiały się sytuacje radosne, ale i tragiczne. Do tych drugich należy zaliczyć śmierć Zuzy, w którą wcielała się Anita Sokołowska.

Aktorka postanowiła odejść z obsady, co nie spodobało się wszystkim widzom "Przyjaciółek". Jak jednak donosi Plotek, twórcy mają w planach przywrócenie innej bohaterki, która cieszyła się dużą sympatią odbiorców - Doroty. Grała ją Agnieszka Sienkiewicz. Postać może i była przaśna, ale dzięki niej było bardzo wesoło, a wiele jej wątków wybijało się często na pierwszy plan.

Zobacz także: To już oficjalne! Agnieszka Sienkiewicz wraca do "Przyjaciółek". "Tęskniliśmy za Dorotką"

Fani lubili Dorotę, ale Sienkiewicz w 2021 roku podjęła decyzję o rezygnacji z roli, by skupiać się na innych przedsięwzięciach zawodowych. Twórcy "Przyjaciółek" zostawili jednak Dorocie otwartą furtkę. Jej zniknięcie z serialu wytłumaczono wyjazdem na Zanzibar. Według informacji Plotka, Sienkiewicz jest obecnie namawiana do powrotu do serialu. Mają już nawet plany, jak dalej pokierować Dorotę. 

- Ten powrót Doroty miałby wynagrodzić śmierć Zuzy i złagodzić trudne emocje - zdradza anonimowe źródło. - Ona była bardzo lubiana i zdecydowanie należała do najzabawniejszych przyjaciółek. Mogłaby znowu rozśmieszać widzów i wprowadzić do serialu słońce, które po odejściu Anity zaszło. Mamy nadzieję, że Agnieszka już odpoczęła i wróci do nas - wyznaje osoba związana z produkcją "Przyjaciółek".

Redakcja poleca

"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz wróci do serialu Polsatu?

Plotek postanowił skontaktować się z aktorką, by zapytać, czy doniesienia o jej ewentualnym powrocie należy brać na poważnie. Co ciekawe, Sienkwieicz postanowiła sprawę przemilczeć, odpowiadając zdawkowo: "Nie mam żadnego komentarza w tej sprawie". Oczywiście tego rodzaju komunikat o niczym nie musi przesądzać, jednak gdyby gwiazda była zdecydowana, że nie wróci do obsady "Przyjaciółek", raczej od razu zaprzeczyłaby nowym informacjom.

Na razie fanom "Przyjaciółek" pozostaje czekać na potencjalny powrót Doroty. Od 7 września 2023 roku na Polsacie emitowany jest najnowszy sezon serialu. Można go oglądać co czwartek o godzinie 21:10. W rolach głównych występują Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska 

Nie przegap
Klan, Na Wspólnej, Pierwsza Miłość
10 Zobacz galerię
fot. print screnn z TVP VOD/TVN Player/Polsat GO