Obserwuj w Google News

"Piękniejsza niż ty", odcinek 18 - STRESZCZENIE. Emel zjawia się w klinice [1.12]

1 min. czytania
24.11.2022 15:46
Zareaguj Reakcja

"Piękniejsza niż ty" to popularny turecki serial. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 18. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Piękniejsza niż ty
fot. Materiały prasowe WP

"Piękniejsza niż ty", odc. 18 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Piękniejsza niż ty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy odcinki nr 18. serialu "Piękniejsza niż ty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

Redakcja poleca

Serial "Piękniejsza niż ty" to turecka produkcja. Serial przedstawia losy Efsun, dermatolożki, która mieszka na farmie ojca. Jej matka opuściła ją, gdy miała 12 lat i wyjechała do Stambułu, gdzie odniosła sukces jako chirurżka plastyczna. Pewnego dnia Efsun dostaje od matki wiadomość i wszystko się zmienia.

"Piękniejsza niż ty", odcinek 18: Streszczenie epizodu

Streszczenie 18. odcinku według Teleman.pl prezentuje się następująco:

Emel zjawia się w klinice medycyny estetycznej, ale jako pacjentka. Jej obecność wywołuje wielkie zmieszanie, wprowadza zamęt i komplikuje sytuację.

"Piękniejsza niż ty", odcinek 18: gdzie i kiedy oglądać?

18. odcinek serialu "Piękniejsza niż ty" zostanie wyemitowany w czwartek, 1 2022 roku. Serial jest emitowany na antenie WP TV od poniedziałku do czwartku o godzinie 17.55.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP