Obserwuj w Google News

"Piękniejsza niż ty", odcinek 16 - STRESZCZENIE. Efsun i Ali będą znowu razem? [29.11]

1 min. czytania
22.11.2022 11:31
Zareaguj Reakcja

"Piękniejsza niż ty" to popularny turecki serial. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 16. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Piękniejsza niż ty
fot. Materiały prasowe WP

"Piękniejsza niż ty", odc. 16 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Piękniejsza niż ty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy odcinki nr 15. serialu "Piękniejsza niż ty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

Redakcja poleca

Serial "Piękniejsza niż ty" to turecka produkcja. Serial przedstawia losy Efsun, dermatolożki, która mieszka na farmie ojca. Jej matka opuściła ją, gdy miała 12 lat i wyjechała do Stambułu, gdzie odniosła sukces jako chirurżka plastyczna. Pewnego dnia Efsun dostaje od matki wiadomość i wszystko się zmienia.

"Piękniejsza niż ty", odcinek 16: Streszczenie epizodu

Streszczenie 16. odcinku według Teleman.pl prezentuje się następująco:

Ali - były chłopak Efsun, rozpoczyna pracę w klinice. Kaya kłóci się z Pervin. Tymczasem Emir jest zazdrosny o dawnego ukochanego Efsun. Denerwuje się, kiedy widzi zażyłość łączącą ją z Alim.

"Piękniejsza niż ty", odcinek 16: gdzie i kiedy oglądać?

16. odcinek serialu "Piękniejsza niż ty" zostanie wyemitowany we wtorek, 29 listopada 2022 roku. Serial jest emitowany na antenie WP TV od poniedziałku do czwartku o godzinie 17.55.

RadioZET.pl/Teleman.pl/

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.