Obserwuj w Google News

"Piękniejsza niż ty", odcinek 15 - STRESZCZENIE. Emir jest zazdrosny [28.11]

1 min. czytania
21.11.2022 14:41
Zareaguj Reakcja

"Piękniejsza niż ty" to popularny turecki serial. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 15. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Piękniejsza niż ty
fot. Materiały prasowe WP

"Piękniejsza niż ty", odc. 15 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Piękniejsza niż ty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy odcinki nr 15. serialu "Piękniejsza niż ty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

Redakcja poleca

Serial "Piękniejsza niż ty" to turecka produkcja. Serial przedstawia losy Efsun, dermatolożki, która mieszka na farmie ojca. Jej matka opuściła ją, gdy miała 12 lat i wyjechała do Stambułu, gdzie odniosła sukces jako chirurżka plastyczna. Pewnego dnia Efsun dostaje od matki wiadomość i wszystko się zmienia.

"Piękniejsza niż ty", odcinek 15: Streszczenie epizodu

Streszczenie 15. odcinku według Teleman.pl prezentuje się następująco:

Na sympozjum pojawia się były chłopak Efsun. Kobieta próbuje ukryć swoje dawne relacje z Alim. Emir próbuje poradzić sobie natomiast z uczuciem zazdrości.

"Piękniejsza niż ty", odcinek 15: gdzie i kiedy oglądać?

15. odcinek serialu "Piękniejsza niż ty" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 28 listopada 2022 roku. Serial jest emitowany na antenie WP TV od poniedziałku do czwartku o godzinie 17.55.

RadioZET.pl/Teleman.pl/

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.