Obserwuj w Google News

"Pięć gwiazdek", odcinek 97 - STRESZCZENIE. Virginia dzwoni do Javo [22.02]

2 min. czytania
16.02.2023 14:37
Zareaguj Reakcja

„Pięć gwiazdek” to propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 97. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

Redakcja poleca

„Pięć gwiazdek”, odcinek 97 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 97. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 97. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 97: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 97: odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu teleman.pl:

Flor mówi Virginii, że powinna porozmawiać z Javo. Ta dzwoni do niego, ale Javo nie odbiera. W hotelu zjawia się Alfonso, w którym zakochuje się Carla. Nie chce jednak pogorszyć spraw z Lucho. Tymczasem Lucho jest zły, gdy odkrywa przeszłość Carli i Mariana.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 97: Gdzie i kiedy oglądać?

97. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w środę, 22 lutego 2023 roku o 2:40 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP