Obserwuj w Google News

"Pięć gwiazdek", odcinek 96 -STRESZCZENIE. Miranda odkrywa, że Ignacio jest chory [21.02]

2 min. czytania
15.02.2023 14:43
Zareaguj Reakcja

„Pięć gwiazdek” to propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 96. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

Redakcja poleca

„Pięć gwiazdek”, odcinek 96 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 96. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 96. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 96: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 96: odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu teleman.pl:

Miranda dowiaduje się, że Ignacio jest śmiertelnie chory. Ta informacja zwala ją z nóg. Tymczasem Lucho obchodzi urodziny, a Virginia i Ignacio udają się do Punta del Este. Carla chce zrobić prywatna imprezę w hotelu. Federico prosi Mirandę, by opowiedziała mu jak poznała Ignacia.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 96: Gdzie i kiedy oglądać?

96. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w piątek, 18 lutego 2023 roku o 2:20 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP