Obserwuj w Google News

"Pięć gwiazdek", odcinek 86 - STRESZCZENIE. Lucia dostaje propozycję z Nowego Jorku [02.02]

2 min. czytania
01.02.2023 17:41
Zareaguj Reakcja

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 86. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

Redakcja poleca

„Pięć gwiazdek”, odcinek 86 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 86. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 86. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 86: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 86: odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu teleman:

Lucia otrzymuje ofertę pracy w Nowym Jorku. Zaskakująco, Mariano nie jest z tego zadowolony. Mężczyzna nie chce, by dziewczyna układała sobie życie bez niego. Lucho tymczasem pakuje swoje rzeczy, a Carla zdaje sobie sprawę, że jego rezygnacja z pracy dotyka ją bardziej, niż jest skłonna przyznać.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 86: Gdzie i kiedy oglądać?

86. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w piątek, 3 lutego 2023 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +