Obserwuj w Google News

Nie żyje Krzysztof Kęczkowski. Muzyk i aktor produkcji TVP miał 51 lat

1 min. czytania
12.06.2023 13:36
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Kęczkowski nie żyje. Muzyk i aktor, który występował między innymi w "Ojcu Mateuszu", "Klanie" i "M jak miłość", miał 51 lat. Zmarł 8 czerwca 2023 roku.

Nie żyje Krzysztof Kęczkowski. Muzyk i aktor produkcji TVP miał 51 lat
fot. Shutterstock/Martyn Jandula

Nie żyje Krzysztof Kęczkowski — kompozytor, piosenkarz i aktor, który grał między innymi w "Ojcu Mateuszu", "Klanie" i "M jak miłość". Tragiczne wieści o jego śmierci przekazał przyjaciel, Jerzy Kaczmarek. "Wczoraj zmarł nagle na serce nasz przyjaciel, znakomity pianista, mój serdeczny przyjaciel i wieloletni uczestnik naszych spotkań" — napisał na Facebooku.

Krzysztof Kęczkowski zmarł 8 czerwca 2023 roku. Z informacji opublikowanych przez Kaczmarka wynika, że przyczyną jego zgonu były problemy z sercem. Aktor i muzyk miał 51 lat. Odejście artysty jest ciosem dla entuzjastów jego twórczości i dla jego bliskich.

Redakcja poleca

Kariera Krzysztofa Kęczkowskiego

Krzysztof Kęczkowski działał na wielu płaszczyznach. Był muzykiem, kompozytorem oraz aktorem. Grał z takimi kapelami jak Love, Vivid, Głos Ameryki, Koke, Go On, QQ Flower. Aktorsko spełniał się między innymi na planach znanych seriali TVP. Mogliśmy zobaczyć go w "Ojcu Mateuszu", "Klanie", "Na dobre i na złe" i "M jak miłość". Wystąpił także w "Pitbull. Nowe porządki" jako handlarz i w "Wesołowska i mediatorzy".

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News

Źródła: RadioZET.pl/Filmpolski.pl/Skene.pl/Rozrywka.goniec.pl/Proskarzysko.pl