Obserwuj w Google News

Nie żyje 29-letnia aktorka Disneya. Doszło do tragicznego wypadku

2 min. czytania
14.06.2023 13:32
Zareaguj Reakcja

Nie żyje młoda gwiazda serialu „Snowdrop” („Przebiśnieg”), który znany jest użytkownikom platformy Disney+. Aktorka Park Soo Ryun miała zaledwie 29 lat. Zmarła w wyniku nieszczęśliwego wypadku? W sieci już mnoży się od teorii spiskowych.

Nie żyje Park Soo Ryun
fot. shutterstock.com Gita Kulinitch Studio

Nie żyje 29-letnia Park Soo Ryun. Fani aktorki uważają, że śmierć nie jest przypadkowa i nie była wypadkiem. Wszystko przez to, że to nie pierwszy zgon związany z produkcją „Snowdrop”. Rodzina 29-latki zadecydowała, że organy zmarłej zostaną oddane osobom czekającym na przeszczep.

Zobacz także:  Nowe fakty w sprawie śmierci aktora „Breaking Bad”. Bliscy kłamali?

Nie żyje 29-letnia aktorka. Spisek czy wypadek?

Zachodnie media przekazują nieco sprzeczne informacje dotyczące okoliczności wypadku. „The Mirror” podaje, że do wypadku doszło na wyspie Jeju, a 29-latka upadła kilka godzin przed występem. Z kolei według „Daily Mail” do nieszczęścia miało dojść podczas powrotu aktorki do Korei Południowej.

Media przekazują, że 29-latka zaraz po wypadku została przewieziona do szpitala, jednak lekarze nie zdołali jej pomóc. Medycy stwierdzili śmierć mózgu i przekazali wieści rodzinie. Krótko przed odejściem Park Soo Ryun jej matka mówiła, że serce aktorki wciąż bije.

- Na pewno jest ktoś, kto desperacko potrzebuje narządów. Jako matka i ojciec będziemy pocieszeni myślą, że jej serce otrzymał ktoś inny – mówiła załamana mama 29-latki.

Redakcja poleca

Fani produkcji „Snowdrop” zaczęli mocno się niepokoić i wymieniać teorie spiskowe. Wszystko przez to, że w 2022 roku zmarła występująca w serialu 29-letnia aktorka, Kim Mi-soon. Nadal nie ujawniono przyczyn jej śmierci.

W sprawie zabrała głos nawet policja i zaapelowała, aby nie udostępniać fałszywych informacji i zaprzestać spekulacji. Wydaje się, że fani obu aktorek jeszcze długo nie ustaną w dochodzeniu do prawdy.

Anne Heche, Robbie Coltrane i Olivia Newton-John
12 Zobacz galerię
fot. Valerie Macon/AFP/East News,AF Archive/David Gadd/Mary Evans Pictures Library/East News,Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News