Obserwuj w Google News

Dramat w "Na Wspólnej". Kamil przeprowadzi operację po pijaku i zabije pacjentkę

1 min. czytania
20.01.2023 12:11
Zareaguj Reakcja

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" wydarzy się wiele złego. Kamil nie poradzi sobie ze stratą rodziny. Mężczyzna będzie szukał ukojenia w alkoholu, co skończy się bardzo źle.

Kazimierz Mazur
fot. Kamil Piklikiewicz/Dzien dobry TVN/East News

Dramat w serialu "Na Wspólnej" - Kamil przeprowadzi operację po pijaku. Zrozpaczony Hoffer nie poradzi sobie z odejściem Zuzy (Małgorzata Socha) i Uli (Julia Jurek). Zacznie szukać pocieszenia w alkoholu, jednak to wpędzi go w jeszcze większe kłopoty.

Zobacz także: Katarzyna Zielińska przeszła metamorfozę. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy

"Na Wspólnej": Kamil przeprowadzi operację po pijaku i zabije pacjentkę

"Na Wspólnej" nie przygotowało dla widzów łatwych wątków. W 3567. odcinku serialu Kamil narazi swoich pacjentów na niebezpieczeństwo. Mężczyzna będzie zaglądał w kieliszek, by ukoić ból po utracie rodziny. Do tego kochanka, dla której był gotów poświęcić małżeństwo, już znajdzie sobie nowego partnera. Jak podaje portal superseriale.se.pl, mężczyzna napije się przed pracą i w stanie nietrzeźwości przeprowadzi operację. 

Redakcja poleca

Niestety, pacjentka umrze na stole. Kamil będzie zmuszony przekazać synowi kobiety złe wieści, a ten wyczuje od niego alkohol. Kamil wpadnie w poważne tarapaty? Czy widzowie będą świadkami upadku jednej z najbardziej lubianych postaci? Wiele na to wskazuje. Na szczegóły, jak rozwinie się ten wątek, trzeba będzie jednak jeszcze poczekać. 

"Na Wspólnej", odcinek 3567: kiedy i gdzie oglądać?

3567. odcinek serialu "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę, 1 lutego 2023 roku o godz. 20.15 w TVN.

Zobacz także: Marina pojedzie na Eurowizję? „Ucieszyła się ze współpracy z TVP”

RadioZET.pl/superseriale.se.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +