Obserwuj w Google News

Był w związku ze swoim autem. Teraz gwiazdor telewizji ma cały harem [WIDEO]

2 min. czytania
19.07.2023 20:41
Zareaguj Reakcja

Jeden z najbardziej pamiętnych bohaterów programu "Moje paranoje" zasłynął intymną relacją z samochodem. Po latach powrócił przed kamery telewizyjne, by ponownie szokować.

Moje paranoje - kadr z programu TLC
fot. print screen z TLC/Instgaram

Nathaniel - bohater programu TLC "Moje paranoje" nadal kocha pojazdy. Tym razem nie jest to tylko jeden samochód. Po latach powrócił w nowym show, by opowiedzieć, jak teraz wygląda jego nietypowe życie.

"Moje paranoje": gwiazdor programu uprawiał seks ze swoim samochodem

W 2010 roku na kanale TLC zadebiutował program "Moje paranoje". W każdym odcinku przedstawiono innego bohatera z nietypowymi zainteresowaniami, które przekraczały granice hobby i wchodziły na teren obsesji.

Redakcja poleca

W jednym z odcinków wyemitowanych w 2012 roku widzowie poznali Nathaniela ze stanu Arkansas. 38-letni mężczyzna przedstawił swój ukochany samochód - Chevrolet Monte Carlo z 1998 roku. I słowo "ukochany" nie odnosiło się bynajmniej do motoryzacyjnej pasji. Ta pasja była iście uczuciowa. Nathaniel twierdził bowiem, że jest w intymnym związku ze swoim autem, które nazwał Chase. Wyznał, że niejednokrotnie uprawiał z nim seks w wielu pozycjach, a codzienne obcowanie obejmuje takie pieszczoty, jak całowanie i głaskanie karoserii. Zdradził też, że komunikuje się ze swoim ukochanym pojazdem telepatycznie.

Lata minęły, Nathaniel i jego wóz przeszli do historii, ale okazuje się, że nie tylko widzowie "Moich paranoi" nie zapomnieli o mężczyźnie. Na Instagramie TLC pojawiła się zapowiedź programu "My Strange Addiction: Still Addicted?" , będącego kontynuacją oryginału. W nowej serii dokumentalnej, twórcy odwiedzają dawnych bohaterów, by sprawdzić, czy tytułowe obsesje nadal są częścią ich życia.

"Moje paranoje": gwiazdor programu ma teraz cały harem

Okazuje się, że w przypadku Nathaniela "hobby" przez ponad 10 lat nie tyle nie zniknęło, co zdecydowanie się rozrosło. Ma teraz cały harem pojazdów, z którymi również jest w związku.

Myślę, że ludzie będą zaskoczeni, gdy usłyszą, że Chase nie jest już częścią mojego życia. Jestem teraz w intymnym związku z moim samochodem Lexem. Jest to jednak bardziej związek przyjaciół z korzyściami.

Nathaniel wyznał jednak, że Lex nie jest jedyną miłością w jego życiu.

Powiększyłem rodzinę. Mam Jordana, który jest luksusowym sedanem, jest bardzo elegancki, bardzo dżentelmeński. Cały czas darzę Jordana uczuciem, cały czas go kocham, daję mu buziaki.

Mężczyzna zaprezentował też światu kolejny pojazd w swoim haremie - skuter wodny o imieniu Adam. 

Oplatam go nogami i czuję, jakbym go obejmował. Spędzałem z nim więcej czasu nad jeziorem, ale od tego momentu minęło już trochę czasu.

Nathaniel zapewnił, że żaden z jego partnerów nie jest o siebie, ani o niego zazdrosny.

Miło jest mieć do czynienia z różnymi osobowościami. Nie sądzę, żeby ktokolwiek był o mnie zazdrosny, wszyscy są kochani i wiedzą o tym.

Chociaż miłość mężczyzny wydaje się być dziwna, jest szczęśliwy, a przy tym nie robi nikomu krzywdy. A to jest najważniejsze.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Instagram