Obserwuj w Google News

„Miodowe lata” wracają?! Cezary Żak i Artur Barciś znów łączą siły

2 min. czytania
25.09.2023 09:11
Zareaguj Reakcja

Jak dziś wyglądałoby życie Karola Krawczyka i Tadeusza Norka z „Miodowych lat”? Wiele wskazuje na to, że niedługo będziemy mieli okazję się tego dowiedzieć, bo pojawiły się doniesienia o tym, że Cezary Żak i Artur Barciś już od jakiegoś czasu pracują nad reaktywacją kultowego serialu.

„Miodowe lata” po latach. Cezary Żak i Artur Barciś znów łączą siły
fot. screen/YouTube @miodowelata

Serial „Miodowe lata” pojawił się na ekranach Polsatu w 1998 roku. Choć ostatni odcinek wyemitowano prawie 20 lat temu, to do dziś można trafić na powtórki tej produkcji w telewizji. Polacy pokochali oglądać przygody, które przytrafiały się Karolowi Krawczykowi ( Cezary Żak) i Tadeuszowi Norkowi ( Artur Barciś).

Zobacz też:  Teresa Lipowska odejdzie z „M jak miłość”? Tak skomentowała wątek Barbary Mostowiak

„Miodowe lata” reaktywowane? Krawczyk i Norek po 20 latach

Krawczyk i Norek byli sąsiadami. Pierwszy z nich pracował jako kierowca tramwaju nr 18, a drugi w kanalizacji miejskiej. Żaden z nich nie wiązał przyszłości z wykonywanym zawodem, dlatego po pracy najczęstszym tematem w domu obojga było szukanie pomysłu na to, jak zarobić fortunę. Pomysły panów były, niestety, niefortunne i nie dość, że nie przynosiły dochodów, to najczęściej kończyły się kłopotami.

A jak wyglądałoby znane wszystkim wnętrze mieszkania Krawczyków 20 lat później? Czy dalej mieszkaliby obok Norków? Jak donosi „Super Express”, bardzo możliwe, że lada moment dostaniemy odpowiedzi na te pytania. Tabloid twierdzi, że od dłuższego czasu trwają prace nad reaktywacją serialu.

Redakcja poleca

Cezary Żak i Artur Barciś znów razem na planie. Reaktywują „Miodowe lata”

Informator „Super Expressu” nie pokusił się na zdradzenie zbyt wielu szczegółów dotyczących tego, na jakim etapie są prace związane z nagrywaniem nowych odcinków „Miodowych lat”.

- Od pewnego czasu trwają prace nad kontynuacją "Miodowych lat". Produkcja jest już na zaawansowanym etapie, ale jeszcze utrzymywana w tajemnicy – podaje osoba cytowana przez tabloid.

Na pewno w postaci Karola Krawczyka i Tadeusza Norka wcielą się Cezary Żak i Artur Barciś, ale kto zagra ich żony? Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie serialową wybranką Karola była Agnieszka Pilaszewska, ale w kolejnych latach zastąpiła ją Katarzyna Żak. Z kolei żoną Norka od początku była Danuta Chotecka. Czy ekipa reaktywuje się po latach w tym samym składzie?

Nie przegap
„Klan” skończył już 26 lat. Tak zmieniły się największe gwiazdy serialu
12 Zobacz galerię
fot. Klan TVP Screen YouTube