Obserwuj w Google News

Konrad z "Rolnika" niedawno rozstał się z Zuzią, a już się zaręczył. Pokazał narzeczoną

2 min. czytania
10.07.2024 18:59

Konrad Krzywicki w "Rolnik szuka żony 9" był kandydatem Klaudii, lecz gdy rolniczka wybrała Valentyna, jego uwagę zwróciła Zuzanna, kandydatka Mateusza Budycha. Ich relacja jednak nie przetrwała, a w życiu Konrada szybko pojawiła się nowa dziewczyna. Okazuje się, że Konrad właśnie się zaręczył. 

Konrad Krzywicki z "Rolnik szuka żony 9"
fot. Instagram:@krzywicki.konrad

Konrad z "Rolnik szuka żony 9" rozstał się z Zuzią 

Program "Rolnik szuka żony 9" w TVP zapoczątkował kilka związków. Parą zostali nie tylko Ada i Michał, którzy zaręczyli się w finale, ale także Klaudia i Valentyn, Tomasz i Justyna oraz Tomek i Kasia. Nie poszczęściło się tylko Mateuszowi Budychowi, który od początku nie mógł porozumieć się z kandydatkami, a potem popadł w konflikt z Zuzanną, która oskarżała go o kłamstwa i manipulacje. Ostatecznie to odrzuconej kandydatce udało się znaleźć kogoś do pary. Zuzia związała się z Konradem, byłym kandydatem Klaudii.

O tym, że bohaterowie "Rolnika" są razem, wydało się po zakończeniu emisji programu. Zaraz po finale, gdy Marta Manowska przedstawia wszystkie pary powstały na planie dziewiątego sezonu, Konrad i Zuzia odezwali się w sieci z małym sprostowaniem. "Halo, halo, jeszcze my. 5 par, a nie 4 w tej edycji Rolnika" - przekazali na Instagramie. 

Bohaterowie "Rolnika" pochwalali się w social mediach romantycznym selfie przed lustrem, potwierdzając tym samym, że są w związku. Niestety relacja nie przetrwała próby czasu. Najpierw z profili obojga zniknęły wspólne zdjęcia, a następnie w maju zeszłego roku Konrad potwierdził, że nie jest już z Zuzią. 

Redakcja poleca

Konrad z "Rolnik szuka żony" się zaręczył. Pokazał zdjęcie z narzeczoną 

Na instagramowym profilu Konrada pojawiło się zdjęcie z sesji zaręczynowej. Okazało się, że 30 czerwca był uczestnik "Rolnika" oświadczył się swojej nowej ukochanej, Paulinie. Pod romantycznym zdjęciem, na którym Paulina eksponuje pierścionek zaręczynowy, posypały się gratulacje. 

Para jest ze sobą od prawie rok. Pierwsze zdjęcie pocałunku pojawiło się na ich profilach w sierpniu 2023 roku, co oznacza, że Konrad dość szybko znalazł miłość po rozstaniu z Zuzią. Jak widać, nowa wybranka okazała się tą właściwą, bo Konrad postanowił się oświadczyć.

Redakcja poleca