Obserwuj w Google News

Gwiazdor Netflix w kiepskim stanie. Spisał już testament

2 min. czytania
25.02.2023 12:53
Zareaguj Reakcja

Joe Exotic z hitu Netflix "Król tygrysów" choruje na raka prostaty. Nowotwór zaczął się rozprzestrzeniać. Kontrowersyjny celebryta odmawia jednak leczenia.

Joe Exotic
fot. Album Online/East News

Najnowsze informacje na temat zdrowia Joe Exotica nie rokują dobrze. Co gorsza, gwiazdor serialu dokumentalnego "Król tygrysów" nie chce się leczyć.

Joe Exotic ma raka

O Exoticu zrobiło się głośno na całym świecie po premierze na Netflix serialu "Król tygrysów", który pokazywał dziwaczny świat właścicieli parków z dużymi kotami w USA. Obecnie celebryta przebywa w więzieniu, gdzie od kilku lat boryka się z rakiem prostaty.

Redakcja poleca

Jak podaje TMZ, zespół medyczny Josepha Maldonado (prawdziwe imię i nazwisko Exotica) uważa, że nowotwór złośliwy rozprzestrzenił się na jego pęcherz. Gwiazdor Netflix ma jednak odmawiać leczenia. 59-letni mężczyzna został skazany w 2019 roku za szereg przestępstw, w tym za zarzuty znęcania się nad zwierzętami i zlecenie morderstwa. Według doniesień portalu ostatnimi czasy w jego moczu pojawiło się dużo krwi. Z tego powodu przeprowadzono badania, które świadczą o przerzutach raka.

Exotic skomentował swoją sytuację.

Chcę tu zostać i pozwolić, by wszystko potoczyło się swoim torem. Świat musi wiedzieć, jak skorumpowany jest nasz wymiar sprawiedliwości… Jeśli to ja mam umrzeć niewinnie, walcząc o prawdę, może ludzie na całym świecie w końcu choć raz staną w obronie prawdy.

Exotic został skazany na 22 lata więzienia. Uważa, że jest niewinny i został wrobiony przez konkurencję.

Redakcja poleca

Joe Exotic spisał testament

W oświadczeniu dla mediów wspomniał o swoim nowym narzeczonym.

Mógłbym mniej przejmować się umieraniem - zbliżają się moje urodziny i jedyne, czego chcę, to zobaczyć Setha.

Exotic w grudniu 2017 roku wziął ślub z Dillonem Passage'em, ale obecnie są w trakcie rozwodu. Były opiekun parku jest teraz zaręczony z Sethem Poseyem, któremu chce pozostawić wszystko w swoim nowym testamencie.

Jestem już zmęczony wszystkimi ludźmi, którzy próbują mnie wykorzystać i chcą skreślić moje imię i wszystko, czego dokonałem. Mam adwokatkę - Autumn Blackledge, ona jest wykonawczynią testamentu i nie chcę, aby jakikolwiek mój krewny lub Jeff Lowe, mógł coś po mnie odziedziczyć. Znaki towarowe, prawa autorskie - po prostu oddałem to wszystko mojemu narzeczonemu, Sethowi Poseyowi.

Exotic przyznał, że przy każdej możliwej okazji widuje się z ukochanym.

RadioZET.pl/TMZ