Obserwuj w Google News

"Idol": widzowie serialu HBO są oburzeni "obrzydliwym" żartem. Wykorzystali pedofila

3 min. czytania
19.06.2023 12:27
Zareaguj Reakcja

W najnowszym odcinku serialu HBO "Idol" pojawił się żart, który oburzył część widzów. Twórcy zdecydowali się nawiązać do głośnej sprawy bogatego pedofila.

Idol - Lily-Rose Depp, The Weeknd - materiały prasowe
fot. HBO/materiały prasowe

"Idol" - nowy serial HBO wzbudza kolejne kontrowersje. Tym razem mowa o żarcie, który padł z ust jednego z bohaterów produkcji. Nawiązał do głośnej sprawy Jeffreya Epsteina. Widzowie nie są zadowoleni.

"Idol": Jeffrey Epstein w serialu HBO?

Najnowsza propozycja HBO Max wzbudzała skrajne emocje od samego początku. Najpierw dlatego, że w jednej z głównych ról występuje muzyk The Weeknd. Potem kontrowersje wywołała tematyka - historia upadłej gwiazdki, która poprzez kontakty z guru sekty chce odzyskać dawną sławę, reklamowana jako niestroniąca od wątków erotycznych. Kiedy tytuł już się ukazał, nie każdemu spodobała się głośna scena seksu.

Redakcja poleca

3. odcinek "Idola" również szokował niektórych odbiorców. Tym razem nie chodziło o sceny łóżkowe, których było jeszcze więcej niż poprzednio. Przedstawiciel Live Nation - Andrew Finkelstein (Eli Roth), mówi, że jest zdenerwowany z powodu sytuacji Jocelyn (Lily-Rose Depp - córka Johnny'ego Deppa) i porównuje zdarzenie do wydarzeń z okrytej złą sławą prywatnej wyspy Epsteina.

Teraz sprawiła, że dostałem zespołu jelita drażliwego. Wys*ywam, ku*wa, więcej krwi niż dzieciak na wyspie Epsteina.

Na Twitterze można znaleźć wiele wpisów, potępiających twórców serialu za wykorzystanie postaci Epsteina w żarcie. Mężczyzna był znanym finansistą i multimilionerem oskarżonym o pedofilię i stręczycielstwo nieletnich dziewczyn. Proceder miał miejsce na jego prywatnej wyspie. Został skazany za przestępstwa seksualne i w niewyjaśnionych okolicznościach dokonał samobójstwa w celi w 2019 roku.

Ta kwestia z Epsteinem w "Idolu" jest obrzydliwa.

"Wys*ywam, ku*wa, więcej krwi niż dzieciak na wyspie Epsteina" - prawdziwy cytat wypowiedziany przez postać w nowym odcinku "Idola". Ten serial to je*any żart.

Podobał mi się "Idol", ale żart z wyspy Epsteina był w ch*j bez smaku.

Człowieku, co to ku*wa był za żart z Epsteina w trzecim odcinku "Idola". Ale po*ierdolone.

Komentarz na temat Epsteina w "Idolu" był kompletnie z d*py.

KWESTIA O WYSPIE EPSTEINA W ODCINKU 3 "IDOLA" - CO DO KU*WY?

Naprawdę próbowałam dać "Idolowi" szansę, ale odcinek 3. kompletnie mi to uniemożliwił przez ten żart z Wyspy Epsteina…

Ok, komentarz na temat wyspy Epsteina w nowym odcinku "Idola" to było dla mnie za dużo. Nie żartujmy sobie z handlu dziećmi.

Pojawiły się nawet hasztagi nawołujące do bojkotu serialu i stacji - #boycottTheIdol oraz #boycottHBO. Mimo szokowania widzów (a może właśnie z tego powodu), "Idol" cieszy się dość dużym zainteresowaniem widzów. Według Variety, poprzedni odcinek w dniu premiery  przyciągnął ponad 100 tysięcy widzów.

"Idol": kiedy premiera kolejnego odcinka?

Serial "Idol" został stworzony przez Sama Levinsona, The Weeknda i Rezę Fahima. Produkcja składa się z 5 odcinków. Premiera 4. odbędzie się 25 czerwca 2023 roku na HBO i HBO Max. Oprócz The Weeknda, Depp i Eliego Rotha w "Idolu" wystąpili między innymi Suzanna Son, Troye Sivan i Jane Adams.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Twitter/Variety