Obserwuj w Google News

"Dzikie pszczoły", odcinek 382 - STRESZCZENIE. Varouxis zbombardował Avantes [02.12]

2 min. czytania
29.11.2022 10:32
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 382. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły
fot. Materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

Redakcja poleca

„Dzikie pszczoły”, odc. 382 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 382. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 382 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 382. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Varouxis zbombardował Avantes, przez co wszyscy mieszkańcy są zaniepokojeni. Ślub Nikiforosa i Reny ma duże szanse się nie odbyć. Tymczasem Konstantis i Lefteris próbują wesprzeć Drosso, któa została wyrzucona z filmu Dakisa. Lambros, Prokopis i Petros zostają aresztowani za zamach bombowy. W tym czasie Xanthos przygotowuje się do zabójstwa Zachosa.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 382: gdzie i kiedy oglądać?

382. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" będzie można obejrzeć w piątek, 2 grudnia 2022 roku o godzinie 17.50 na antenie TVP Kobieta.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl