Obserwuj w Google News

"Dzikie pszczoły", odcinek 379 - STRESZCZENIE. Nadchodzi śmiertelne niebezpieczeństwo [29.11]

2 min. czytania
28.11.2022 15:24
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 379. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły
fot. Materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

Redakcja poleca

„Dzikie pszczoły”, odc. 379 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 379. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 379 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 379. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Dunias uwalnia swojego towarzysza. Lambros i Zachos rozmawiają na temat przyszłości. Wynik pogawędki nie jest obiecujący. Tymczasem Akylas otrzymuje ważną informację, która sprawia, że ma szansę znowu coś zdziałać. Plan Theodorosa działa i udaje mu się zdobyć akta z raportem. Radość z powodzenia zamiarów mężczyzny jest jednak krótka. Wkrótce wszyscy stają w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 379: gdzie i kiedy oglądać?

379. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" będzie można obejrzeć we wtorek, 29 listopada 2022 roku o godzinie 17.50 na antenie TVP Kobieta.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.