Obserwuj w Google News

"Dzikie pszczoły", odcinek 375 - STRESZCZENIE. Nikiforos ma wyrzuty sumienia [24.11]

2 min. czytania
23.11.2022 12:52
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 375. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły
fot. Materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

Redakcja poleca

„Dzikie pszczoły”, odc. 375 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 375. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 375 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 375. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Nikiforos ma wyrzuty sumienia względem Reny i Assiminy. Kobieta przyznaje się siostrom, że spędziła z nim noc. Natomiast Drosso zwierza się ze swoich obaw, że po ślubie nie będzie mogła mieszkać z Sergiosem.

Akylas doprowadza Meletisa do wściekłości. Tymczasem Panagiotis wyznaje Violecie swoje uczucia, a Korina jedzie do Pandory z Lefteris, by posłuchać Babisa. Kiriakos i Stamatis znajdują się w wielkim niebezpieczeństwie.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 375: gdzie i kiedy oglądać?

375. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" będzie można obejrzeć w czwartek, 24 listopada 2022 roku o godzinie 17.50 na antenie TVP Kobieta.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP