Obserwuj w Google News

"Dziedzictwo" zastąpi "Wspaniałe stulecie". Gdzie i kiedy oglądać nowy turecki serial?

2 min. czytania
07.10.2022 16:08
Zareaguj Reakcja

"Dziedzictwo" to nowa turecka produkcja, która ma zastąpić hit "Wspaniałe stulecie". Kiedy odbędzie się premiera serialu? O czym opowiada zawarta w nim historia? Kto znalazł się w obsadzie?

"Dziecictwo" - kadr z serialu
fot. TVP1/materiały prasowe

Nowy turecki serial w TVP "Dziedzictwo" to tytuł w jesiennej ramówce, który ma zastąpić "Wspaniałe stulecie". O czym opowie ta turecka telenowela, kto w niej występuje i gdzie będzie można ją oglądać?

Zobacz także:  Zbliża się koniec serialu "Miłość i przeznaczenie". Co zajmie miejsce tureckiej telenoweli?

"Dziedzictwo": nowy turecki serial w TVP. O czym będzie? [FABUŁA]

Tureckie seriale na TVP to bardzo popularne tytuły, chętnie oglądane przez widzów stacji. Do tej pory wśród hitów oprócz "Wspaniałego stulecia" znalazły się "Zranione ptaki", "Zakazany owoc", czy "Elif". Niebawem miłośnicy tureckich seriali  będą mieli okazję obejrzeć nowość w polskiej telewizji - "Emanet", u nas znany jako "Dziedzictwo". Produkcja cieszyła się ogromną popularnością nie tylko w kraju, z którego pochodzi, ale również na innych rynkach. Tytuł doczekał się 3 sezonów. Obecnie jego produkcja jeszcze się nie zakończyła, więc nie wiadomo, ile finalnie będzie miał odcinków.

Redakcja poleca

Historia opowiada o dwóch siostrach pochodzących z biednej rodziny - Kevser i Seher. Starsza dziewczyna zrywa kontakt z rodziną i wbrew woli ojca bierze ślub z bogatym mężczyzną, któremu rodzi syna imieniem Yusuf. W rezydencji odkrywa jednak, że nie jest szczęśliwa w nowym życiu. Traci męża i zaczyna ciężko chorować, co przeszkadza jej w opiece nad 5-latkiem. Chłopca wychowuje jego bezwzględny stryj Yaman. W końcu Kevser ulega poważnemu wypadkowi. Tuż przed śmiercią prosi siostrę, by zabrała dziecko z rezydencji i wychowała je. Dziewczyna udaje się do rezydencji i zakochuje się w Yamanie. 

Redakcja poleca

"Dziedzictwo": nowy turecki serial w TVP. Kto wystąpił w produkcji [OBSADA]

W tureckim serialu "Dziedzictwo" w rolach głównych wystąpili:

  • Halil İbrahim Ceyhan
  • Sıla Türkoğlu
  • Melih Özkaya
  • Tolga Pancaroğlu
  • Berat Rüzgar Özkan
  • Gülay Özdem
  • Gülderen Güler

Sıla Türkoğlu powinna być dobrze znana widzom serialu "Przysięga", w którym wcieliła się w Sunę.

Redakcja poleca

"Dziedzictwo": nowy turecki serial w TVP. Kiedy premiera?

Produkcja zadebiutuje już 20 października 2022 roku na TVP 1. Emisja 1. odcinka "Dziedzictwa" odbędzie się o godzinie 14:00.

RadioZET.pl/TVP1