Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska zagra w popularnym serialu. „Co z tego wyniknie?”

2 min. czytania
26.04.2023 10:45

Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” wkrótce zaprezentuje się fanom w nowej odsłonie. Celebrytka dostała rolę w jednym z popularnych seriali, w którym wcieli się w samą siebie. Będziemy mogli oglądać ją w telewizji Puls.

Dagmara Kaźmierska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Dagmara Kaźmierska popularność zdobyła jako jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w show „Królowe życia” emitowanym na antenie TTV. Gwiazda zdobyła sporą grupę fanów, którzy aktywnie śledzą jej działalność w mediach społecznościowych. Instagramowy profil celebrytki obserwuje obecnie już ponad milion użytkowników.

Zobacz także:  Wściekła Dagmara Kaźmierska ordynarnie do klientek: "K*rwa, żebrać o rabat"

Dagmara Kaźmierska bierze udział w kolejnych projektach. Prawdziwa „królowa życia”?

Mimo że Dagmara Kaźmierska nie występuje już w programie „Królowe życia”, jej kariera wcale nie zwalnia tempa. Nie przeszkodziła w tym nawet mroczna przeszłość kobiety, która okazała się dla niej okazją do napisania autobiograficznych książek, opowiadających m.in. o życiu za kratami. Gwiazda TTV nie wyklucza, że jej dzieła doczekają się ekranizacji.

Nie mam na razie na oku nikogo, kto zagrałby mnie w młodości. Nie ma takiej petardy w Polsce, która zagrałaby mnie w młodości. Oczywiście żartuję. Myślimy nad ekranizacją, a co będzie – zobaczymy

 – mówiła w rozmowie z portalem „Jastrząb Post”.

Do tej pory nie pojawiły się konkretne plany dotyczące przeniesienia historii na ekran, jednak gwiazda chętnie bierze udział w kolejnych przedsięwzięciach, nie dając fanom o sobie zapomnieć.

Redakcja poleca

Dagmara Kaźmierska pojawi się w popularnym serialu. Co na to widzowie?

Miłośnicy kontrowersyjnej Dagmary Kaźmierskiej niedługo będą mieli kolejną okazję do zobaczenia swojej ulubienicy na ekranie – mama Conana pojawi się w jednym z odcinków lubianego serialu „Lombard. Życie pod zastaw” emitowanego na antenie telewizji Puls.

Do lombardu wpada przerażona kobieta, o nietuzinkowym wyglądzie. Twierdzi, że gonią ją dwie wariatki i chcą oblać jakimś płynem, który na pewno jest kwasem. „Uciekająca klientka” okazuje się Dagmarą Kaźmierską, a goniły ją Ewa i Greta, które biegły za Dagmarą z konkretnych powodów. Co z tego wyniknie?

 – możemy przeczytać w opisie epizodu, w którym zagra „królowa życia”.

Odcinek 650. zatytułowany „Syn gangstera” dostępny będzie 12 maja 2023 roku o godzinie 19:00 na antenie telewizji Puls.

Planujecie obejrzeć?

RadioZet.pl/”Jastrząb Post”

Dagmara Kaźmierska
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News