Obserwuj w Google News

Co się stało z braćmi Mroczek z „M jak miłość”? „Jeden kulawy, a drugi po zawale”

2 min. czytania
18.05.2023 16:01
Zareaguj Reakcja

Jeden z panów chwyta się za serce, a drugi porusza się o kulach – tak wyglądał zdjęcie udostępnione na instagramowym profilu Marcina Mroczka. Bohaterami fotografii byli oczywiście obaj bracia Mroczek. „Jeden kulawy, a drugi po zawale” – czytamy w opisie. Czy wszystko w porządku?

Co się stało z braćmi Mroczek z „M jak miłość”? „Jeden kulawy, a drugi po zawale”
fot. Jan BIELECKI/East News

Bracia Mroczek popularność zyskali dzięki serialowi „M jak miłość”. Panowie już od ponad dwudziestu lat wcielają się w role Pawła i Piotra Zduńskich. Kontakt z fanami produkcji (a tych w ciągu dwóch dekad zebrało naprawdę dużo) utrzymują głównie za pomogą Instagrama. Na profilu Marcina Mroczka pojawiła się fotografia, która może nieco zaniepokoić publiczność. Czy coś się stało?

Zobacz też:  „M jak miłość” zaskoczy widzów. Marta wda się w romans z wrogiem rodziny?

Marcin Mroczek wrzucił zdjęcie z bratem. Fani zaniepokojeni

„Jeden kulawy, a drugi po zawale” – napisał pod najnowszym zdjęciem na Instagramie Marcin Mroczek. Na fotografii pozuje z bratem – jeden z nich chwyta się za serce, a drugi ma na nodze stabilizator. Niestety ten przyrząd ortopedyczny nie jest częścią scenariusza – Rafał Mroczek naprawdę uszkodził sobie nogę. A co z drugim z braci?

Redakcja poleca

Fani zaniepokojeni stanem zdrowia Marcina mogą odetchnąć z ulgą – wspomniany w opisie zawał dotyczy tylko serialowej postaci – Piotra Zduńskiego. Zduński w jednym z odcinków „M jak miłość” trafił w ciężkim stanie do szpitala.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

Co dalej z postacią Piotrka w „M jak miłość”. Marcin Mroczek rezygnuje z serialu?

Dramatyczne sceny w serialach pojawiają się zazwyczaj wtedy, gdy aktor chce odejść z produkcji, a scenarzyści muszą znaleźć wtedy sposób na uśmiercenie lub zniknięcie bohatera. Fani produkcji już myśleli, że jeden ze słynnych braci chce opuścić „M jak miłość”.

Z fotografii z planu możemy jednak wywnioskować, że bohater będzie pokazywać się w kolejnych, pozaszpitalnych scenach. Wychodzi na to, że Piotr Zduński przeżyje, a produkcja nie uszczupli się o żadnego z Mroczków.

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News