Obserwuj w Google News

Ciało gwiazdora znalezione w szopie. Richard Finn nie żyje

2 min. czytania
18.05.2023 07:56
Zareaguj Reakcja

Richard Finn był bohaterem serialu dokumentalnego „Skint”, który opowiadał o ludziach w kryzysie bezdomności. Jego ciało znaleziono w szopie. Miał 45 lat.

Ciało gwiazdora "Skint" znalezione w szopie. Richard Finn nie żyje
fot. Shutterstock/Martyn Jandula

Richard Finn nie żyje. Bohater dokumentalnej serii „Skint” został znaleziony w szopie. Nie żył. Portal Metro informuje, że powodem jego śmierci było przedawkowanie substancji odurzających. Z raportu toksykologicznego wynika, że w czasie zgonu w organizmie Finna znajdowało się kilka rodzajów leków, które połączone ze sobą, stworzyły śmiertelną mieszankę. Wszystkie z nich służyły do obniżania tętna.

16 maja matka Richarda Finna pojawiła się w ratuszu Cleethorpes, gdzie ujawniono ustalenia dotyczące przyczyny śmierci bohatera „Skint”. Według Grimbsby Live wspominała go wtedy w następujący sposób:

To był wielki szok, kiedy powiedziano mi o jego śmierci. To było tak zaskakujące i byłam bardzo rozżalona, bo pozwolono mu dożyć tylko 45 lat, ale nigdy go nie zapomnę.

Zobacz także:  Grób Ewy Demarczyk to "zawstydzająca pomyłka"? W sieci oburzenie [FOTO]

Richard Finn nie żyje. Był uzależniony od narkotyków

Metro podaje, że szopa, w której go znaleziono, służyła Finnowi za schronienie przez około rok. Jego ciało znalazł właściciel budynku i zawiadomił służby ratunkowe. Niestety próby przywrócenia akcji serca nie przyniosły rezultatu.

Za życia Finn zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i często sięgał po alkohol. Kilkukrotnie próbował szukać pomocy, zgłaszając się do odpowiednich instytucji, ale nigdy nie zdecydował się na terapię lub leczenie.

Richard Finn miał zaledwie 45 lat.

Redakcja poleca

Richard Finn nie żyje. Wystąpił w serialu „Skint”

Richard był bohaterem serii dokumentalnej „Skint”, która przedstawiała losy osób biednych i dotkniętych kryzysem bezdomności. Finn pojawił się na ekranach w 2014 roku i był jedną z najbarwniejszych postaci w serialu. Zdobył uznanie widzów dzięki swojemu sympatycznemu usposobieniu. Jego odejście jest ciosem dla wszystkich, którzy śledzili jego losy.

Królowa Elżbieta II
13 Zobacz galerię
fot. Instagram/@royalfamily/screen

Źródła: RadioZET.pl/Metro.co.uk/Grimbsby Live