Obserwuj w Google News

Gwiazdor "Seksu w wielkim mieście" nie przyznaje się do gwałtu, ale potwierdził, że zdradzał żonę

2 min. czytania
08.08.2023 11:28
Zareaguj Reakcja

Chris Noth - gwiazdor serialu "Seks w wielkim mieście" uważa, że zarzuty o gwałt są "niedorzeczne". Aktor przyznał się jednak, że zdradzał swoją żonę.

Chris Noth, Tara Lynn Wilson
fot. Invision/Invision/East News

W 2021 roku pojawiły się oskarżenia pod adresem Chrisa Notha - aktora znanego z roli Mr. Biga w serialach HBO "Seks w wielkim mieście" oraz "I tak po prostu...". Gwiazdor postanowił jednak przyznać, że nie był wiernym mężem.

Chris Noth z "Seksu w wielkim mieście" zdradzał żonę

Kiedy po latach "Seks w wielkim mieście" powrócił w kontynuacji stworzonej przez HBO Max, wierni fani produkcji byli zaintrygowani. Co prawda zabrakło pełnej obsady hitu, ale poza większością głównych bohaterek, pojawiły się też postacie drugoplanowe, między innymi Mr. Big grany przez Notha. Aktor za długo w produkcji się nie nagrał, bo jego postać została dość szybko uśmiercona, ale i tak było o nim głośno. Tuż po premierze serialu światem wstrząsnęła informacja, że miał dopuścić się dwóch gwałtów.

Jak podaje Page Six, Noth w rozmowie z "USA Today" zaprzecza, że dopuścił się przestępstw seksualnych, ale przyznał się, że zdradzał swoją żonę Tarę Wilson.

Nie byłem wierny swojej żonie, co jest dla niej druzgocące i niezbyt przyjemne. Ale to nie jest przestępstwo.

Noth przyznał się, że zdecydował się zdradzić żonę, ponieważ chciał się "zabawić".

Karmisz się tymi samymi wymówkami, co wielu mężczyzn - to tylko mały skok w bok, chcesz się "zabawić". Nikogo nie krzywdzisz. Nikt się o tym nie dowie. Wiesz, a seks jest po prostu przyjemny. I nagle wiele osób chce uprawiać z tobą seks. I myślisz sobie: "Nie będzie drugiej takiej szansy".

Jednocześnie aktor zaprzecza, że dopuścił się gwałtów.

Nie obawiam się stanięcia przed sądem i przedstawienia swojej historii, zdobycia świadków. Do tego dochodzi wiele absurdalnych elementów, które są całkowicie niedorzeczne, które nie mają absolutnie żadnego oparcia w rzeczywistości.

Czy przyznanie się do zdrad nie jest przypadkiem strategią procesową, mająca na celu zdyskredytowanie domniemanych ofiar aktora? Jeśli tak, pytanie, czy skuteczną.

Redakcja poleca

Chris Noth z "Seksu w wielkim mieście" oskarżony o gwałty

Były gwiazdor "Seksu w wielkim mieście" w grudniu 2021 roku został oskarżony o napaść seksualną przez dwie kobiety. Upiera się, że pozamałżeńskie kontakty seksualne odbywały się za obopólną zgodą. Do jednego z gwałtów miało dojść w 2004 roku. Drugi miał mieć miejsce w 2015 roku. Noth do tej pory raczej nie komentował sprawy, twierdząc, że jego milczenie ma na celu uniknięcie zniekształcenia jego słów przez tabloidy.

Nie chcę, żeby moje dzieci to widziały.

Aktor jest w związku z Wilson od ponad 20 lat. Pobrali się w 2012 roku. Mają dwójkę dzieci. Po oskarżeniach o gwałty para nie rozstała się. Aktor w latach 90. był w relacji z modelką Beverly Johnson. Kobieta oskarżyła go o przemoc fizyczną i psychiczną oraz zachowania rasistowskie. 

Nie przegap

RadioZET.pl/Page Six/USA Today