Obserwuj w Google News

Bella Ramsey za brzydka, by grać w "The Last of Us"? Na młodą aktorkę spadł hejt

2 min. czytania
17.01.2023 13:23
Zareaguj Reakcja

Bella Ramsey wciela się w serialu "The Last of Us" w Ellie. Produkcja HBO oparta jest na znanej grze Naughty Dog. Głównej aktorce zarzucono, że jest za brzydka, by wcielać się w powierzoną jej rolę.

The Last of Us
fot. Materiały prasowe HBO Max

Bella Ramsey za brzydka, by grać w "The Last of Us"? Absurdalne wiadomości krążą w internecie. Fani gry oznajmili, że główna aktorka nie pasuje do roli Ellie i nijak ma się do tego, co przedstawiono w grze.

Zobacz także: Gwiazdor Marvela już tak nie wygląda. Co stało się aktorowi?

Bella Ramsey za brzydka, by grać w "The Last of Us"? Na młodą aktorkę spadł hejt

"The Last of Us" to nowy serial HBO, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Fabuła jest oparta na popularnej grze. I to właśnie fani oryginału mają największy problem z tym, jak została obsadzona rola Ellie. Jak podaje portal natemat.pl, Bella Ramsey padała ofiarą hejtu, jeszcze zanim wyemitowano pierwszy odcinek serialu. 

Redakcja poleca

Po premierze pierwszego epizodu pojawiło się wiele głosów, że być może Ramsey nie przypomina komputerowej Ellie, ale aktorka świetnie wczuła się w postać i sprawdziła się w pierwszym odcinku.

To był pierwszy raz, kiedy zetknęłam się z negatywnymi reakcjami. Były chwile, kiedy uznawałam to za zabawne, ale po dziesięciominutowej sesji przeglądania komentarzy, odkładałam telefon i myślałam: „Może to jednak zły pomysł” - wyznała szczerze młoda aktorka.

Serial "The Last of Us" można oglądać na platformie HBO Max.

Bella Ramsey: kim jest?

Bella Ramsey urodziła się we wrześniu 2003 roku w Nottingham. Wystąpiła w takich produkcjach jak "Gra o tron", "Judy" czy "Fatalna czarownica".

Zobacz także: Kolejna wojna w "M jak miłość". Scenarzyści wzięli się za kolejną parę

RadioZET.pl/natemat.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +