Obserwuj w Google News

Artur Żmijewski już tak nie wygląda. Fani go nie rozpoznają

2 min. czytania
17.02.2023 10:36
Zareaguj Reakcja

Artur Żmijewski dołączył do obsady serialu "Archiwista". W sieci pojawił się materiał promocyjny nowego sezonu, ukazujący postać, w którą wcielił się aktor. Fani nie rozpoznali gwiazdora.

Ojciec Mateusz - Artur Żmijewski - kadr z serialu
fot. Marzena Stoklosa/TVP/East News

Artur Żmijewski to legenda polskiej telewizji, gównie za sprawą dwóch produkcji - "Na dobre i na złe" oraz "Ojca Mateusza". Aktor dołączył do obsady nowego sezonu "Archiwisty". Mimo obeznania z twarzą Żmijewskiego, fani go nie rozpoznali.

"Archiwista": metamorfoza Artura Żmijewskiego

Chociaż Żmijewski wystąpił w wielu polskich filmach, wcielając się w naprawdę różnorodne postacie, większość odbiorców kojarzy go głównie z dwóch ról - doktora Burskiego i ojca Mateusza.

Redakcja poleca

Na Instagramie TVP VOD pojawiła się zapowiedź nowego sezonu serialu "Archiwista". W poście zaprezentowano nowych bohaterów - postać Marcina Bosaka o pseudonimie Wokal oraz Żmijewskiego, który wcieli się w Waldemara Bożyńskiego.

Bohater Żmijewskiego ma odgrywać kluczową rolę w nowych odcinkach "Archiwisty". Wygląda na to, że Bożyński stanie na drodze dociekającego prawdy Henryka Mikosa, w którego wciela się Henryk Talar. Trzeb przyznać, że powyższe zdjęcie sprawia, że na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać Żmijewskiego. To zapewne za sprawą bujnych wąsów, które zdobią twarz granego przez aktora mężczyznę. Ostatnimi czasy Żmijewski zazwyczaj pokazywał się z przystrzyżonym zarostem całej twarzy.

Redakcja poleca

"Archiwista" sezon 2: gdzie oglądać?

Serial zadebiutował w 2020 roku. Po długiej przerwie w końcu doczekał się kontynuacji. 1. sezon był emitowany na antenie TVP oraz dostępny w TVP VOD i na platformie Netflix. 14 lutego 2023 roku odbyła się premiera 1. odcinka 2. sezonu. "Archiwistę" można oglądać na TVP VOD. Kolejne odcinki będą trafiać do serwisu co wtorek. 2. sezon składa się z 10 odcinków.

RadioZET.pl/Instagram