Obserwuj w Google News

Anna Dereszowska straciła pracę. Edward Miszczak podjął trudną decyzję

2 min. czytania
02.06.2023 17:27

Polsat zdecydował o zakończeniu emisji serialu „Lulu”. Anna Dereszowska pożegnała się z pracą na planie produkcji. Dlaczego podjęto taką decyzję?

anna-dereszowska-straciła-pracę-edward-miszczak-podjął-decyzję
fot. Piotr Molecki/East News, You Tube (Polsat)

Edward Miszczak nie boi się podejmować niepopularnych decyzji. Nowy dyrektor programowy Polsatu postanowił odświeżyć ofertę słonecznej stacji. To wiązało się ze zwolnieniami. Pracę stracili już Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Michał Wiśniewski z show „ Twoja twarz brzmi znajomo” oraz prowadząca programu „ Nasz nowy dom”, Katarzyna Dowbor. Teraz z ramówki Polsatu znika kolejna produkcja z Anną Dereszowską w roli głównej.

Koniec serialu „Lulu”. Anna Dereszowska bez pracy w Polsacie

Władze stacji podjęły decyzję o rezygnacji z serialu „Lulu”, który zakończy się po pierwszym sezonie. Jest to o tyle dziwne, że stacja bardzo reklamowała produkcję. Anna Dereszowska pojawiła się gościnie w jednym z odcinków show „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Ewa gotuje”. Niestety mimo promocji serial nie okazał się hitem. Portal wirtualnemedia.pl donosi, że średnia widownia premierowych odcinków produkcji wyniosła zaledwie 459 tys. osób.

- Wyniki oglądalności dla stacji nie były zadowalające, dlatego Polsat nie zdecydował się na realizację kolejnej serii. Poza tym serial był wyprodukowany jeszcze w czasach, gdy anteną nie zarządzał Edward Miszczak. Polsat pod kierownictwem obecnego dyrektora programowego ma inne plany serialowe - mocniej i będzie iść w stronę seriali premium - możemy przeczytać na stronie portalu.

Oglądaj

Redakcja poleca

„Lulu” scenariuszowo przypominał nieco popularny „Przepis na życie”. Podobnie jak w hicie TVN zdradzona przez męża kobieta stara się ułożyć sobie życie na nowo i poświęca się swojej pasji. W „Przepisie…” główna bohaterka założyła restaurację, zaś w „Lulu” cukiernię. „Przepis…” miał masę fanów, „Lulu” niekoniecznie.

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News