Obserwuj w Google News

"Akacjowa 38", odcinek 98, 99 - STRESZCZENIE. Felipe oficjalnie adoptuje Adrianę [25-26.05]

2 min. czytania
19.05.2023 16:26
Zareaguj Reakcja

Streszczenia 98. i 99.  odcinka serialu "Akacjowa 38" można znaleźć poniżej. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Podajemy streszczenia 98. i 99. odcinka serialu "Akacjowa 38".

Akacjowa 38
fot. Materiały prasowe TVP

"Akacjowa 38", odcinek 98 i 99 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnych epizodach popularnej telenoweli "Akacjowa 38", która zastąpiła "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć nowe odcinki hiszpańskiego serialu kostiumowego? Prezentujemy streszczenie odcinków 98. i 99. serialu "Akacjowa 38" i szczegóły jego emisji.

"Akacjowa 38", odcinek 98: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 98. odcinka serialu "Akacjowa 38" prezentuje się następująco:

Pablo osobiście przedstawia się Anicie i umawia się z nią na wieczorną randkę, co nie umyka zawiedzionej Casildzie. Cayetana namawia sąsiadki do bojkotu La Deliciosy. Maria Luisa przyłapuje Victora, Fabianę i Paciencię na sesji zdjęciowej w swoim domu. Powstaje portret Paciencji w sukni Rosiny, pożyczonej przez Casildę, z Victorem w roli męża Paciencji. Ten obraz ma zostać wysłany na Kubę, by zrobić piorunujące wrażenie na siostrze dziewczyny. Felipe oficjalnie adoptuje Adrianę. Trzecia sesja Germana z Justem nie przynosi wyczekiwanych skutków.

"Akacjowa 38", odcinek 99: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 99. odcinka serialu "Akacjowa 38" prezentuje się następująco:

Manuela tworzy wspaniałe torty, ale Cayetana pilnuje, aby nikt ich nie kupował. Mieszkańcy jednak w tajemnicy przed nią nadal je nabywają. Maximiliano ogłasza córce, że spodziewają się dziecka, co szokuje Leonor. Susana namawia Celię, aby zatrudniła opiekunkę do pociechy. Paciencia docenia słodycze, które mąż jej przyniósł, zmieniając zdanie co do portretu, który zamierzała wysłać siostrze w Ameryce. Natomiast Victor postanawia sprzedać aparat fotograficzny i zwrócić matce pieniądze. Tymczasem Servando wpada na nowy pomysł, który ma przynieść mu bogactwo.

"Akacjowa 38", odcinek 98 i 99: Gdzie i kiedy oglądać?

98. i 99. odcinek serialu "Akacjowa 38" będzie można obejrzeć 25 i 26 maja 2023 roku. Epizody zostaną wyemitowane o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.