Obserwuj w Google News

"Akacjowa 38", odcinek 67 - STRESZCZENIE. Leonor i Pablo nie mogą uciec [12.04]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
07.04.2023 13:54
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 67. odcinka serialu "Akacjowa 38" można znaleźć poniżej. Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Podajemy streszczenie 67. odcinka serialu "Akacjowa 38".

Akacjowa 38
fot. Materiały prasowe TVP

"Akacjowa 38", odcinek 67 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Akacjowa 38", która zastąpiła "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć nowy odcinek hiszpańskiego serialu kostiumowego? Prezentujemy streszczenie odcinka 67. serialu "Akacjowa 38" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Akacjowa 38", odcinek 67: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 67. odcinka serialu "Akacjowa 38" prezentuje się następująco:

Przed śmiercią Sauro wskazał miejsce pochówku Espinosy. Manuela proponuje, aby odnaleźć jego grób i zabrać z niego zegarek Germana, zanim policja przeprowadzi ekshumację. Victor chce zadośćuczynić za swoje zaniedbanie i wręcza Trini pudełko czekoladek. Matce obiecuje natomiast, że codziennie będzie otwierał kawiarnię. Susana widzi, że przyjaźń między Julianą a jej synem się pogłębia i obdarowuje ją czarnym wdowim kapeluszem. Poucza ją też, jak powinna zachowywać się kobieta po stracie męża. Leonor jest gotowa do ucieczki i czeka na Pabla, ale ten się spóźnia. Claudio przekazuje mu informację, że stał się właścicielem mieszkania rodziców Leonor, co powoduje, że zakochani nie mogą wyjechać.

"Akacjowa 38", odcinek 67: Gdzie i kiedy oglądać?

67. odcinek serialu "Akacjowa 38" będzie można obejrzeć 12 kwietnia 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP