Obserwuj w Google News

Agnieszka Pilaszewska grała Alinę w "Miodowych latach". Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje?

2 min. czytania
10.11.2021 13:23
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Pilaszewska była gwiazdą serialu "Miodowe lata", gdzie przez lata wcielała się w Alinę. Jak potoczyła się jej dalsza kariera oraz jak bardzo się zmieniła? Podajemy szczegóły.

Agnieszka Pilaszewska
fot. Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Pilaszewska grała Alinę w "Miodowych latach". Rola żony Karola Krawczyka ( Cezary Żak) przyniosła jej popularność i sprawiła, że zyskała sympatię milionów Polaków. Jak potoczyła się dalsza kariera aktorki i jak obecnie wygląda?

Zobacz także:  „Zbuntowani”: Netflix zaprezentował świeży zwiastun nowej wersji słynnej telenoweli [WIDEO]

Agnieszka Pilaszewska grała Alinę w "Miodowych latach". Czym się obecnie zajmuje?

Agnieszka Pilaszewska jest jedną z najciekawszych polskich aktorek. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z rolą Aliny w "Miodowych latach". Jednak dorobek artystyczny aktorki jest znacznie ciekawszy. Pilaszewska od lat jest związana z Teatrem Współczesnym w Warszawie, występowała też w Teatrze Ateneum.

Redakcja poleca

Aktorka wystąpiła w wielu znanych produkcjach:  "Barwach szczęścia", "Na dobre i na złe", "Uchu Prezesa", "Małej wielkiej miłości", "Wronach", a ostatnio w serialu Netflixa o tytule "The Eddy", gdzie wcieliła się w mamę bohaterki Joanny Kulig.

Agnieszka Pilaszewska zajmuje się nie tylko aktorstwem, ale pisze też scenariusze. Jest autorką historii w serialach "Przepis na życie", "Sama słodycz" i "Ultraviolet".

Agnieszka Pilaszewska: jak obecnie wygląda popularna aktorka?

Agnieszka Pilaszewska ma obecnie 56 lat. Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie można zobaczyć, jak aktualnie wygląda. Poniżej kilka fotografii.

Zobacz także:  "Grace i Frankie": Dolly Parton wystąpi w finałowym sezonie serialu Netflixa

RadioZET.pl

"Zniewolona": Sonia Priss zastąpiła Katerinę Kowalczuk. Kim jest aktorka? [ZDJĘCIA]