Obserwuj w Google News

"Zranione ptaki", odcinek 99 - STRESZCZENIE. Omer dowiaduje się prawdy o swojej matce [11.08]

1 min. czytania
10.08.2022 13:45
Zareaguj Reakcja

"Zranione ptaki" to popularna turecka telenowela. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 99. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 99 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 99. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zranione ptaki", odcinek 99: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 99. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Levent spędza dzień z Ömerem. Meryem chce wyznać mu prawdę o jego matce. Nurgül zaczyna podejrzewać, kim tak naprawdę jest chłopiec. Tymczasem Cemil idzie na służbową kolację w restauracji. Na miejscu spotyka Oyę - swoją koleżankę ze studiów. Cemil nie wie jednak, że jest obserwowany przez Dogana. Meryem wyznaje w końcu Ömerowi, że tak naprawdę jego matką jest Nurgül. Kiedy chłopiec dowiaduje się, że będzie musiał z nią zamieszkać,  ogarnia go przerażenie, ponieważ przywiązał się do Meryem i Leventa.

"Zranione ptaki", odcinek 99: Gdzie i kiedy oglądać?

99. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w czwartek, 11 sierpnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Teleman.pl