Obserwuj w Google News

"Zranione ptaki", odcinek 138 - STRESZCZENIE. Tekin prosi Omera, by został z nimi [7.10]

1 min. czytania
04.10.2022 08:30
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 138. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Tekin prosi Omera, by zamieszkał z nim i Meryem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 138 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 138. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zranione ptaki", odcinek 138: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 138. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Tekin prosi Omera, by zamieszkał z nim i Meryem. Chłopiec chce wrócić do rezydencji. Następnie pyta Leventa o małżeństwo bez miłość. Ten jest zdziwiony takim pomysłem chłopca, następnie dochodzi do wniosku, że Meryem musi być bardzo nieszczęśliwa. Z kolei Ayse słyszy rozmowę Oyi i Dogana. Dowiaduje się, że mężczyzna wiedział, że jej małżeństwo jest fikcyjne. Z kolei Bahadir mówi Cemilowi, że chce wziąć rozwód.

"Zranione ptaki", odcinek 138: Gdzie i kiedy oglądać?

138. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w piątek, 7 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP