Obserwuj w Google News

"Zranione ptaki", odcinek 133 - STRESZCZENIE. Levent godzi się, by Meryem pracowała w firmie [30.09]

1 min. czytania
27.09.2022 08:33
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 133. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Levent godzi się, by Meryem pracowała w firmie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 133 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 133. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zranione ptaki", odcinek 133: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 133. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Levent mówi Tekinowi, że nie ma nic przeciwko, by Meryem pracowała w firmie. Mężczyzna wpada w złość, ale mówi, że wszystkie decyzje dotyczące żony, podejmuje on. Z kolei Ayse jest pewna, że Cemil chce, by się rozstali. On przygotowuje dla żony miłą niespodziankę. Oya zamierza mu w tym przeszkodzić. Neriman prosi Dogana o pomoc w znalezieniu pracy. Asli martwi się, że Bahadir może żałować tego, co się wydarzyło. Meryem przyjmuje ofertę pracy, a Melis szantażuje Tekina.

"Zranione ptaki", odcinek 133: Gdzie i kiedy oglądać?

133. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w piątek, 30 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP