Obserwuj w Google News

"Zranione ptaki", odcinek 131 - STRESZCZENIE. Dogan cieszy się z problemów Ayse [28.09]

1 min. czytania
23.09.2022 09:08
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 131. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Dogan cieszy się z problemów Ayse. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 131 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 131. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zranione ptaki", odcinek 131: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 131. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Neriman zauważa szczęście Dogana. Mężczyzna wierzy, że zdobędzie serce Ayse. Kobieta obawia się jednak, że czeka go zawód miłosny. Tymczasem Bahadir spędza noc z Asli. Mężczyzna ma wyrzuty sumienia, ale nie potrafi się oprzeć. Z kolei Vedat zwraca się do Meryem z prośbą o opinię na temat jednego z projektów Melis. Dziewczyna wprowadza uwag, co robi na mężczyźnie wrażenie.

"Zranione ptaki", odcinek 131: Gdzie i kiedy oglądać?

131. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w środę, 28 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP